Jump to content
1388 Pavlina

Смяна на часовника на FR-V 1,7

Recommended Posts

Off Topic

 

Здравейте! Наскоро си купих Honda FR-V 1.7 и въобще не мога да разбера от къде се настройва часовника. Изчетох темите от форума на които попаднах,но не ми помогнаха. Ако някои има същата кола и знае как се променя,ще съм благодарна. Имам и други въпроси за колата,ама тях в друга тема ;) 😁 

Хубав ден на всички!

IMG_20220530_083523_915.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е по-стара, но като натиснете "menu" какви настройки позволява да се правят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви. Колата е от Италия,навигацията е италианска. Прилагам снимка какво изписва и седи така. Никое от копечатата на навигацията не са активни. Само аудио копчето и то да ми покаже станциите на радиото. И дисковете не ги чете. Може ли заради неактивната навигация дисковете да не работят? 

IMG_20220530_082649_434.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че капачето на ДВД устройството е отворено и няма диск за навигация. Погледнете под предната дясна седалка и ще го видите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж имам такъв диск,изхвърля го като го вкарам. Отчита,че има диска,мисли,мисли и го изважда. Така прави с всички дискове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройството, което се намира под седалката е с капаче, което се отваря и затваря ръчно и няма как диска да се извади сам, ако е затворено. Пъха се диска за навигация, затваря се ръчно и има два варианта:
1. Разчита диска, навигацията тръгва и тогава има достъп до менютата, като съответно оттам се сверява часовника.
2. Не може да разчете диска, поради зацапан четец или надраскан диск и тогава на дисплея излиза съобщение за грешка. При този вариант няма достъп до менютата и няма как да се свери часовника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията! Не знаех,че имам подобно нещо под дясната седалка. Ще проверя при първа възможност. Мислех,че диска с навигация се пъха в устройството за диск. Дано да стане,че вече съм се отчаяла,че няма да тръгне нищо друго освен радио. А къде се намира aux изходя,може ли да ми кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се под пепелника, но само на фейслифтовите модели, след 2008 г. На предходните трябва да се извади с кабел и преобразуващо устройство, тип Yatour, от гърба на навигацията. За целта обаче се разглабя половината табло.a8cdc1aa20b583c8189f7526577b01df.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,моята е 2006,значи по сложния начин 🙄

Погледнах под дясната седалка,както казахте,затворих капачето на DVD устройството изписа това (снимка 1) ,а като вкарай диска това (снимка 2).

IMG_20220604_164141_207.jpg

IMG_20220604_164121_548.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...