Jump to content
pitbuls

Crx 1g-136ks Vs Bmv 320-150ks

Recommended Posts

здравеите парво на всички.някои пробвал ли се е с такова бмв и кав е резултата,че ме дразни един келе6 с такова,а не знам дали има 6анс рекс4ето.с 318 сам се гонил и сам го правил сме6но но с такова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кво чакаш че не се пуснете.Всичко друго са теории.И да има такива гонки,може да нямат нищо общо с това,което ще направите вие.Аз залагам на Рекси. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

ми сега 6те го взима ама е стра6на дразга и не мога да го тарпя ве4е,след 5-6 дена 6тял да го купужа и 6те видим тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те човек са много нахакани тези с 320 150 коня. Един мой приятел ще си взема скоро. Аз с моите 90 коня знам че ще ме резне, ама как ми се иска да му натрия носаааа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич аз дърпам такова 320 с прелюда а съм 133коня и тежа 1300кг.кво се притесняваш въобще :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с англичанката колкото и да не ви се вярва сме равностойни дори съм малко по бърз а тя е 113 коня колега Хонделата трябва да е много зле за да те бие.Залагам на CRX-са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да го излапаш :D Ти си доста по лек , единствения начин е да се пробваш. Мен ще ми е интересно как ще се представи моя 1.8 136 коня срещу такова бмв , че и аз имам един приятел дето само го хвали и ми се иска да го накажа ама незнам с моите 1.5 тона дали имам шанс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко си е ок по рекса и ако си върви прилично,както трябва да си върви един рекс имам впредвид,няма да го биеш ами ще го убиеш от бой на 400м.Говоря ако колите са сток състояние.Споко пускай се и се наслаждавай на победата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink:;):blink::huh: Никакъв шанс за БМВ то!Никакъв освен ако тръгнеш 2 секунди по късно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате не се притеснявай рекса ще го бие аз преди година и нещо имаш сьщия рекс като твоя с леки подобрения може да го видиш в тема "кой какво кара" на 25 страница само че е пуснат от друга регистрация grozdan защото тогава нямах в форума, от коли 150 коня в много редки случаи сьм падал така, че не се притеснявай бате ще биеш )))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз със статия си мотор 2.0 на прелюд който е 140 коня уж(126 на колелата според диното) ги мачках яко тези 320-ки дето много вървели.а мен ЦРХ като твоя ми взимаше по една кола почти на всяка предавка......не виждам защо въобще се тревожиш;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи,кво се притесняваш,с Д15Б2 го биех такова на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на CRX-а. BMW-то нямам никакъв шанс 100% ще го биеш. ;):blink: Стига всичко по колата да ти е наред. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега 100% ще го биеш аз с моита англи4анка 1.6 113 го дърпам с половин кола.тия бмв-та са много мъртви.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си писал каква гонка на 400 или повече,ако е на 400м. те са за теб но след 1 километър ще те задмине без проблем!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бимата няма шанс. Незнам защо, но определено BMW са сред най-невървящите автомобили за конете си - имам предвид, че ако се наредят всички автомобили със 150 бензинови к.с. на чертата, може би бимите ще са на опашката ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффффф ЦРХ-а ще го разцепи та свят ще му се завие :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

ми сега 6те го взима ама е стра6на дразга и не мога да го тарпя ве4е,след 5-6 дена 6тял да го купужа и 6те видим тогава

по добре да вземе от някой приятел една 320-ка, защото ще се отрече 3-пъти от BMW-то още на половината път до финала, а тия баварци трудно се продават :blink: .Проблема на тези 3-ки е, че се губи много мощност от вала до колелата (тъй ши е с туй задно), като добавим и теглото, и големите гуми... не е за драг :) , но иначе яко возят :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз залагам на рекса!А да попитам понеже имам мерак и аз да се пусна с такава бавария ,дали имам шанс със сивик седан д16з6 5г.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аххахахаха какво правите бре ... кви са тия бързите баварки че се притеснявате ... АЗ ... повтарям АЗ съм на равно или малко отпред на такава ,а вие тука сразни рексове сте тръгнали да ги мерите ;)!!! иначе смятай ,че на разход те бие 100% там не се пробвайте ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest цеко

Бакелитеното моторно возило доста мудно с този РЕКС ще му направиш доста голям ластик,така че не се бои а газ.НАКАЖИ ГО ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бимата няма шанс. Незнам защо, но определено BMW са сред най-невървящите автомобили за конете си - имам предвид, че ако се наредят всички автомобили със 150 бензинови к.с. на чертата, може би бимите ще са на опашката ...

Абсолютно и точно казано!!!Не знам дали някой има сведения за БМВ мерено на дино,но имам съмнения че не са тия коне дето ги пишат.Не е нормално със суифт 1.3 моно да бия 318 Е36 115к.с. и то на повече от километър.Верно че теглото също има думата ама чак пък толкоз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Какво стана имаше ли дрьпка колега? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

хахха моя рекс е 124hp и ако bmw-то на гаджето ми работеше като хората можеше да пробваме и да ви отговорим обаче... :thumbs1: в момента няма как да се случи това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво ше пробваш - то е пробвано и доказано 100 пътистамен го каза още в някой от първите постове в темата , че ще го забравиш с црх-а.тва бмв не е за драг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

Повярвайте ми, че ако се сложи турбо на което и да е бмв нещата се променят доста. Иначе сток не са кой знае какво :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...