Jump to content
XapBu

От вентилацията замириса

Recommended Posts

еми да той филтъра е срещу полени а не срещу миризмимиризмата е от гъбички които растат по кондензаима спрейове за почистване на климатични системи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих спрей вчера, но още не съм пръскал. В Пловдив го продават Импас 56 за 14.50лв. Спрея е внасян за тях, защото е надписан фабтично с тяхните координати: тел.032 643 992 и 643 999.Една позната го използва и е доволна. Смятам да пръсна с него и домашния климатик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отскочих за спрей до Бриколаж ама се отказах щото на него пише да се маха филтъра за да има достъп до изпарителя, пък при мен е сложно. Уговорих се да отида на климатикаджия да видим как ще се справят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтъра се сваля задължително, защото спрея трябва да напръска добре изпарителя. Освен това процедурата трябва да се направи 2-3 пъти през един ден за да има добър ефект. Моята позната кара една седмица без жабка, за да е удобно свалянето на филтъра няколко пъти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрея действа ли на коли, които нямат климатик, но пак миреше от вентилацията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec
Отговорено (Редактирано)

А къде точно е най ефикасно да се понапръска с въпросният спрей? :bg:

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За външната решетка до чистачките ли говориш? И тази вътре на таблото от където обдухва стъклото нали така?Пиши дали има ефект защото ако си доволен ще си взема и аз от impas56

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

За външната решетка до чистачките ли говориш? И тази вътре на таблото от където обдухва стъклото нали така?Пиши дали има ефект защото ако си доволен ще си взема и аз от impas56

Не не не. Всичко вътре. Отвън казват че ще прецака вентилатора ако мине през него веществото. Иначе нп, ще пиша.
Ми, след като се отсмърдя спрея същата миризма на мръсни чорапи. Ще ходя да питам господина Александров със сервиз Autoklima що така нищо не се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си реших проблема по следния начин. Малко преди да се прибера ,( когато карам с пуснат климатик ) спирам климатика и оставям да духа малко парното и така конденза по тръбите изсъхва много бързо , и следващия пат като реша да използвам пак климатика не смърди гадно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vijte tuk, moje da pomogne.http://www.peugeotclub.info/page.php?64

ама по-добре тук щото има още по-полезно инфо - че лизол не се намира лесно, мирише гадно и по-добре спрей от Практикер от който хората са доволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам, отдушника може би е проблем, уж гледаха че тече оттам при работа на климата, но смрадта може би изисква пръскане и около филтъра. Ще се пробвам наново пък да видим. Иначе самата клима като ми работи и не мирише, това е ефекта при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...