Jump to content
dragun

въпрос за предната броня

Recommended Posts

Здравейте, имам един въпрос ако може да дадете съвет. Накратко, счупих предната броня. Та минах през няколко морги и ми предлагат от преди фейслифтовия модел 2001-2003 предната броня, а аз съм с след фейслифтовата 2004-2005 дали ще стане защото някаде ми казват, че нямало да има проблем, другаде че капака ще упира и няма да може да се затваря. Ако сте се сблъсквали с тази дилема или имате инфо ще съм благодарен да споделите.

Honda_Civic_Facelift_04.jpg

BF562332_0986ce.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да може да се затваря, при положение че капака е 1:1. Проблема е, че визуално са различни и на фейслифтовата решетката е отделно (захваща се към бронята с четири копчета долу и две горе). Емблемата на фейслифтовата е по-голяма. При положение, че бронята е счупена, най-вероятно и решетката е счупена или поне захвата й отдолу. Само решетка за фейслифтова броня върви от 80-100 до 200 лв.

Принципно хората с префейс слагат брони и фарове от фейслифови сивици.
Сигурно ли е, че бронята не подлежи на ремонт. Една-две снимки биха дали яснота по въпроса.

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, кофти! Ако беше само сцепена, спукана, с дупка щеше да се ремонтира. Но при липсващи 20-30 см едва ли някой ще се хване да я поправя. Решетката също е счупена, така че и цяла броня от преди фейса може да свърши работа. Въпрос на вкус и $$$.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...