Jump to content
Петър Киров

Проблем със слагане на теглич

Recommended Posts

Здравейте. Има ли някой, който е слагал оригинален теглич на Honda CR-V. Моята е 2.2 ictdi 2006 г. Купих оригинален теглич, смъкнат от друга Honda с всичките релета и някакъв модул, но не ми се получават нещата. Закачих едно ремарке, но като включих габаритите, веднага изгоря предпазител...Откачих го и оставихме за утре да довършим, но като тръгнах да се преборим, мигачите ми мигат много бързо и отзад се чува да цъка модула на теглича. Махнах модула, но продължават да цъкат и мигат бързо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших проблема... Изрязох кабелите на оригиналната инсталация  със все релета и модули и ги пренаредихме за 7 пинова инсталация :) Демек побългарихме я...

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с мигачите при свързване на инсталация за теглич(свален от друга Хонда оригинален).Когато пусна ляв или десен мигач задните не светят предните мигат бързо, на аварийни няма никакъв проблем.Инсталацията която е с теглича има една букса отзад в дясно под кората от там са изведени 2 релета и нещо като модул, след което продължава към буксата на теглича.

Колата е Хонда црв втора генерация фейслифт с десен волан(подчертавам понеже навсякъде казват че буксата е от ляво при мен е отдясно)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...