Jump to content
-=airman=-

Що за град е Ямбол

Recommended Posts

Здравейте всички!Реших направо да бодна една тема, вместо да подпитвам по АйСиКю-та:Що за град е Ямбол? Живея в София, но ми се иска да отида на място, което не е с толкова стрес, задръствания, дупки, боклуци и кофти хора... има тук едно предложение за работа там, чудя се дали да каздидатствам за него...Кажете какво мислите, може би дори културният шок от преместването няма да ми понесе, или там е "скучно", или...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

курортен град.еколологично чистспокоен,без задръстванияно малко скучен на моментидано съм ти бил полезен ако те интересуват още неща питай не се срамувай :blink: предполагам те викат на работа в безмер което е на мисля 7-10км по хубав път :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дано са ти здрави ангелите.МногУ са хубави ямболлийки бе :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав град според това, което съм чувал... и когато съм минавал ми е харесвал. Но аз лично няма да напусна никога големия селски град, защото съм свикнал с него. Олелията, мръсотията... харесвам си постоянния шум на града, нощния живот, приятелите. В кръвта си ми е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Аз съм служил в поделение на центъра на Ямбол и за година и половина имам впечатление,че е доста приятен и имаше много красиви ямболийки(бе то като си в казармата всички ти се виждат хубави :cool: ама там наистина е така!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да знаеш има много луди фенове :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе за жените бях забравил :cool: а за феновете......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ама ноо пият :cool:

Да и само заплашват сьс бои ако нещо им откажрш(питаи Бенджи) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо убави жени има там да знаеш,ако не си женен ще се върнеш с булка от там да знаеш..... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, блегоадря ви за мненията, макар и да са ми само от емоционална помощ (т.е. не са много подробни и обективни). А и нищо не казвате за отрицателните страни... хайде, за боя знам, четох една тема за среща в Ямбол миналата година :hondarulez:То се е видяло, че ако се класирам за работата ще дойда да видя как са нещата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

както каза бенджилятото мааалко се поизпразва града , но за сметка на това морето е на 100км - дет са вика на 1 пишка :dry:ела тука пък ще видиш къв е хуя :hondarulez:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, блегоадря ви за мненията, макар и да са ми само от емоционална помощ (т.е. не са много подробни и обективни). А и нищо не казвате за отрицателните страни... хайде, за боя знам, четох една тема за среща в Ямбол миналата година :love:То се е видяло, че ако се класирам за работата ще дойда да видя как са нещата :)

Какво става, колега.Затъжихме се за нови хора в града.Малко сериозно:Ямбол е чудесно място за живеене. Уютен и с една чудесна река. Планините и морето - на една чурка разстояние. Виж когато става въпрос за работа - едва ли е Мястото за това. Ако си представител на голяма фирма - всичко е О'К. В противен случай - не си губи времето.Ако не бяха Benji и Founder кой щеше да е чувал за него. Малиии, сещам се че трябва да черпя Benji за стикера. :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бяха Benji и Founder кой щеше да е чувал за него.

..........то и в Пловдив си имаме един "Пиян Мильо" , дето е емблема на града и ни прави известни, дори и паметник му направихме, а вие още се моткате там :love::):kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........то и в Пловдив си имаме един "Пиян Мильо" , дето е емблема на града и ни прави известни, дори и паметник му направихме, а вие още се моткате там :):kiss::beer:Мдааа, май ще трябва да боднем един конкурс по Закона за Обществените Поръчки.И да пробутаме някой наш човек :ppp Ванка, сега видях тази снимка:http://vankata.be/bitburger060317/STA70411.JPGАко дойдеш в Ямбол ще те уредим с по 5-6 такива колеги от всяка страна :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dunno: J&D, такива ще ги наприказваш ти за колегите ми...А сега къде се моткам, ли? Ами бях на обиколка из югозападна България, много интересни неща видях, ще кача снимки когато мойта мацка ги приготви... че без предварителен подбор са 1500 броя :(А за работата в Ямбол така и не ми се обадиха... та не знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега що не вземеш да дойдеш в Пловдив ;) Не е лошо и София ти е на 1 час път ако нещо ти домъчнее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Перфектното убийство ви казвам: Живот с спокоен град

...Ела в СЗ бе Ванка ... щи помогна за едно спокойно деградиране !! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм,с един десен праг ли ша та излъжем викаш?... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам тука разни безумни идеи за бизнес (почти) независещ от физическата ми локация... :angry:

...Ми давай да го захапваме..ако си накъртил кинтите !! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...