Jump to content
nikinta

Honda HDS със софтуер V3.101.015 и/или XHORSE HDS кабел

Recommended Posts

Привет колеги !

Вече втора година ползвам HDS със софтуер  V3.101.015 на руски и XHORSE HDS  USB кабел , като имам и преходника с трите пина за OBD I . Поръчах от Китай и ключове и чипове за имобилаизера на смешни цени !  Доста работа свършиха те (двата уреда) , помогнах и на баща ми , които кара същото Харви като моето (1999г.) , така и на съседи с Харвита , а и на колеги от тук , които ми писаха на лични..... На никой до сега не съм отказал и взел пари за помощта ! Просто им помогнах като колеги ! Те пък ми  разказаха и дадоха доста полезна , даже безценна информация за което съм им благодарен ! Т.е.. -взаимно си помогнахме ! Но...... се сблъсках и с някой проблеми които за сега аз не мога сам да разреша, защото и аз не мога да знам всичко  ! А знам и виждам , че тази техника може още много повече ! Има ли в София или наблизо колега/и , които ползва тези уреди за диагностика и настройки и..... още много неща които могат да правят, но аз не знам всичко , за да обменим информация и опит ? Мисля , че ще дръпнем много напред , ако обединим усилията си взаимно ?

 

 

За колегите които прочетоха това , но не им стана ясно за какво става въпрос и защо пиша тук давам следната информация :

 

 

HONDA HDS е - ПРОФЕСИОНАЛНА ДИАГНОСТИЧНА АПАРАТУРА ЗА HONDA и ACURA

 

ТОЗИ СКАНЕР Е ПРОФЕСИОНАЛЕН/ДИЛЪРСКИ И ПОЗВОЛЯВА:

ПЪЛНА ДИЛЪРСКА ДИАГНОСТИКА

ЧЕТЕНЕ И ИЗТРИВАНЕ НА ГРЕШКИ В ЧЕКИТА

ПЪЛНА НАСТРОИКА НА ДВИГАТЕЛЯ
РАЗПОЗНАВАНЕ НА ВСИЧКИ НАЛИЧНИ ДАТЧИЦИ И КОНТРОЛЕРИ В АВТОМОБИЛА,
КОДИРАНЕ И ПРЕКОДИРАНЕ, АДАПТИРАНЕ НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТЯХ,
ПЪЛЕН И ЗАДЪЛБОЧЕН ТЕСТ НА АВТОМОБИЛА С МНОГО НАЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ,
ТЕСТ И ИНФОРМАЦИЯ НА КОНТРОЛЕРИ, ЗАКЛЮЧЕНИ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ И ДОСТЪПНИ
САМО ЗА СКАНЕРИ С ДИЛЪРСКИ ПРАВА НА АВТОМОБИЛИ ОТ МАРКИТЕ HONDA/ACURA.
ВКЛЮЧИТЕЛНО И РЕФЛАШ НА ЕЛЕКТРОННИ БЛОКОВЕ.

ПЪЛЕН КОНТРОЛ НА ЕКУ (КОМПЮТЪРА НА АВТОМОБИЛА )

ПЪЛЕН КОНТРОЛ НА ИМОБИЛАИЗЕРА НА АВТОМОБИЛА И НЕГОВОТО ПРЕПРОГРАМИРАНЕ

ДОБАВЯНЕ НА НОВИ КЛЮЧОВЕ И ИЗТРИВАНЕ НА СТАРИ
И.....ОЩЕ МНОГО НЕЩА 


Интерфейс: HONDA HIM EVOLUTION
OBD-2 кабел

XHORSE HDS  USB кабел
3-пинов кабел HONDA  OBD I
RS 232 кабел.
Захранващ модул
Софтуер  V3.101.015 на руски
CD/DVD с кабел диаграми.

Указания на руски 

 

honda-hds.jpg

XHORSE-HDS-Honda.jpg

Honda-HIM-HDS-3.101.015-1.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох темата " диагностика на електическите системи" от zdravkofit , но дискусията там не ми помогна ! Мисля , че трябва да обединим усилията с колеги от тук , как се работи със софтуера  ! Преди два месеца бях в друг град и ми се наложи по спешност да закача колата си на компютър при тамошен майстор , за да не се мъча с кламер . Карам на газ и загуби мощност ! Няколко пъти ми светна чекита, а и по друго време  отделно също и ABS-а засвети в червено ! Та хайде при Майстор дето прави компютърна диагностика.....Тои не ми даде възможност дори да погледна екрана му ( сякаш го криеше какво прави ) , а и аз си замълчах , че разбирам това което прави ! Просто си мълчах и изпълнявах ! Накара ме да правим диагностика в движение ! ОК ! След като изслушах доста хъмкния от негова страна докато седеше вътре до мен и работеше по въпроса , накрая ми измънка , че всичко било наред ! Въпреки че светеше в червено ABS-а насреща и му го показах ! Но това явно не го впечатли ! Защото му се бях оплакал от друг проблем.....! Нямало проблеми по колата ! Отстраних си проблема после сам ... А като се прибрах на София си изчистих от мръсотията датчиците на ABS-а и записаните грешки от това  ,както и грешките на чекита от ламбда сондата отдолу за бедна смес , които "майстора" така и не видя , но пък ми взе 40 лева ! Сигурно и аз като него не знам доста неща ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...