Jump to content
Matheo

Организация за националната - Габрово, Русе, В. Търново, Плевен

Recommended Posts

Да я хвърля отгоре че виж някой не я видял :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"За жалост колега така е . Много приказки малко действие.Колегата shkarcheto ми потвърди че ще пътува с нас, но не знам защо не е постнал още.Паркинга е пред "Дом на хумора и сатирата" - който и да попиташ всеки в града го знае.Както и да е и само двамата да се водим не ми пука важното е на националната да се съберем повече хора.А Търново, Русе къде сте ?Хайде нема време."Търново е тук, и аз потвърждавам.Щом сте казали за паркинга на Дома на хумора и сатирата 14:00 - добре. Затова пуснах отделна тема за да каже всеки, които има желание за пътуване заедно. Ама май сам ще си пиша по темата :hondarulez:

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК колега.Нека тогава държим тази тема горе до националната.Аз и policeman се уточнихме, виждам че и ти си ок - значи станахме трима засега.Хайде Русе - Митак идвай ще си говорим за делкото :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок сам аз 1400 на хумора и сатирата в петак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Пичове,като помислих малко идеята на колегата Матео е добра за Лукойл бензиностанцията,не е ли по-добре там да се съберем,тъкмо ако има някой нужда от нещо там да се снабди и да потегляме :D А е и по-удобно за нас от другите градове :D Какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Ако искате аз и Жоро(Hondu),ще 4акаме съответно на Лукойл и на Дом на хумора и сатирата и като се съберем,кой на едното ,кой на другото место- звъним си по тел-те и тръгваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз,и аз. :D Ще се водим,как.......?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А браво най накрая някой който не е на повече от 20 км. :DОстави някакъв тел. на лични да се свържем.А срещата в Търново е 13:00 петък на Еко петролиум - изхода за Габрово аз ще съм там към 12:45.От Русе никой ли няма да пътува уж имаше много хора от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shkarcheto - казвам се Иво 0889436517 4акаме с Жоро в Габрово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК пичове може и на Лукойл обаче има опастност някой да се обърка и да мине по другия път който не минава покрай бензиностанцията. Ако държите на бензиностанция може да се съберем на ОMV - поне е сигурно че всички ще минат от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде окончателно да се реши ;) ОМВ,Дома на хумора или Лукойл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нали ви казах бре, аз ще бада на дома хумора и сатирата в 14:00 там ще дойде и Matheo, Хондиу(Жоро) ще отиде на Лукойл. Като се разберем да се посаберем, из4акваме се ,аз званя на Жоро ,идваме на Лукойл и продалжаваме кам Жреб4ево. Така и на двете места ще има по 4овек и вси4ко ще е ок.

Редактирано от shkarcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,разбрахме се ето и моя телефон-0888832458-Пешо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

За Търново - днес минах покрай бензиностанцията на изхода за Габрово, вече не е на Еко петролиум, а в момента я правят на РОМ петролиум - мамалигарска им работа. Часа остава 12:45 - Търново - Ром петролиум. Надявам се към 14:00 да сме в Габрово, засега сме двама, чакаме включване от Русе, Елена и др. градове и паланки :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Кво стана,Русенлии няма ли? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Еееех работата е много зле. Малко мераклии има :blink:Много фенове за чупене на клавиатури, а като дойде време да се изгори малко бензин и да се изтъркат малко гуми няма никой.Сори за офф-а, но подхождам емоционално, а явно трябва по-прагматично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

Еееех работата е много зле. Малко мераклии има :dry:Много фенове за чупене на клавиатури, а като дойде време да се изгори малко бензин и да се изтъркат малко гуми няма никой.Сори за офф-а, но подхождам емоционално, а явно трябва по-прагматично.

:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Ще свикнеш,винаги е така :blink: Все много мераклии,пък на края едни и същи :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тия 3000 дали има повече от 200 активни към днешна дата?Ако не,значи половината ще дойдат... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Споко, приятели в днешно време малко са хората,които могат ей така да си зарежат работата и да тръгнат,пак недейте и забравя, 4е тук има доста фенове на възраст към 40-50 и нагоре години,които просто не се виждат на такава сбирка. Ама нали най-верните ще сте там, от това пове4е здраве му кажи.Аз например сам за първи път.Живи и здрави на вси4ки и.......... ще се саберем........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rammkopf

В събота сутринта отлепям съединителя. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пичове, че не остана време. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идваме :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който стигне последен... черпи бира ! :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

за последен път вдигам темата - който видял видял, който не е да е гледал защото точно в този момент изчезвам от работа, обядвам и паля гумите към Лукойл и след като се съберем с пичовете - газ към Жребчево.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...