Jump to content
dante.18

Сервиз за смяна на хидравличен маркуч и поправка на броня София

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Понеже ме очкава дълго пътешествие (на 14 август), за да съм спокоен, искам да сменя хидравличния маркуч и маслото на двигателя. Понеже, като ходих към 25 Юли при Слави в Овча Купел, се оказа, че е зает до средата на Август (графика му беше пълен до 23 август). Затова, искам да ви попитам къде в София могат да извършат тази смяна? Изискването ми е да работят с части на клиента, защото си имам всичко (маркуча, маслата и филтъра).

 

А относно за бронята, имах нещастието да я нагъна леко в един кол (не е голяма щетата). Гледах ги тези Карпласт (http://www.karplastvm.com/). Притеснението ми е единствено дали ще успеят да нацелят цвета, понеже е Dark Moccha pearl се води (код: yr565p). Ще се радвам ако някой също даде препоръка за тенекеджия! :)

 

Живея в Овча Купел, но няма проблем къде ще се намират сервизите.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лексуса напоследък го обслужвам в Трансексперт (на околовръстното, до кръговото за Герман). Там също са доста заети, но не пречи да им звъннеш. Работят коректно и с части на клиента.

За тенекеджия, аз бих питал първо в Бултрако. Те май предлагат такива услуги (все пак са доверен сервиз на Армеец) чрез сервиза на Астреко. Въпросът е колко се чака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...