Jump to content
slus4o©

Замерване разликата във "вървежа" на газ и бензин

Recommended Posts


Да както каза колегата няма да ти се включи прекъсвача на газ не по-скоро той ще
се включи но ще ти спре бензиновата помпа което не те бърка много много в случая

Най-Добре ще се засече от 0-100 но след като не искаш прави
доускорителното упражнение 80-120 кеф ти на 4-та и на 5-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами давай засечи я на доускорение на 5тa.Или си избери едно по дълго наклонче и при еднаква скорост на входа при пълна газ виж разликатаа на изхода на наклона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вариант 1 Г-тех :) вариант 2 камера ... снимай си оборотомера от 20 нагоре на 3-та на газ и бензин и после оцени разликите със точност около 1/30с :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вариант 1 Г-тех :) вариант 2 камера ... снимай си оборотомера от 20 нагоре на 3-та на газ и бензин и после оцени разликите със точност около 1/30с :)

а, това е идея, дано утре ми остане време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една права генерация,масло и четириполюсни свещи разсипвах коли по 140-150к.с. и то на ГАЗ.Аз затова ви се чудя кво и се чудите тук на некви Аудита и бМВ-та дето са най-куците коли.

Че са били 4 полюсни свещите няма особено общо с вървенето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова ви се чудя кво и се чудите тук на некви Аудита и бМВ-та дето са най-куците коли.

BMW и Audi са си супер яки коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за драг на къси разстояния,а стандартните модели Бмв и Ауди нямат нищо общо с тази дисциплина,особенно съотнесени със масовите модели хонда са плачевно смешни.На тях силата им е в други работи,но не и във вървенето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много ме кефите ... Къде го търсите тоя ... т.нар. "прекъсвач" на газ. Първо да си обясним какво е това чудо - ами ограничение, зададено в програмата на ЕЦУ-то с цел пазене на мотора от Дурашкия фактор, та това ограничение следи оборотите и над дадена граница - спира инжекторите. Хубаво, слагаме си ние газ, казваме на компютъра да си гледа работата, по един или друг начин си отсвирваме инжекторите съвсем да не бачкат, режем си колата на газ и ... чакаме компютъра да ни спре от префорсиране на колата, като ни спре спрените инжектори на бензина - ами няма да стане. Газта си влиза споко, а мотора отива на една идея от еднократно финално прекъсване! :D Та така, весели празници на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако е с емулация няма да има прекъсвач с газов инжекцион прекъсвача си работи, стига да е пуснат на газовия инжекцион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

...........

Има вариант за ограничител на оборотите от ЕКУ-то и с гасене на искрата на свещите :DГазовите инжекции наистина са друга бира но пък за сметка на това там бозата е пълна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ами до сега съм се дърпал с 2 хонди на гас и двете бяха с повечко коне , ама и двата пъти бях 1-ви.Ако я направиш да не гори мн определено варви по-малко от колкото на бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова ви се чудя кво и се чудите тук на некви Аудита и бМВ-та дето са най-куците коли.

BMW и Audi са си супер яки коли.
Имал ли си Бмв или Ауди?И какво имаш впредвид под яки.За челен удар ли,държат на тормоз ли?Аз съм ги имал и двете,няма по-кекави коли на ходова част и електроника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...