Jump to content
speedy gonzales

амортисьори Сивик МА8?

Recommended Posts

какви марки предни амортисьори за сивик МА8 и някои сменял ли е?някои знаели за какви пари става на въпрос защото до сега несам тарсил и днес ми казаха едни фантастични цени от към 190 лева за единия и нагоре.искам да знам дали това са реални цени или има и по евтини.и ако някои е сменял да каже от къде ги е взел?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И мен ме интерисува към каква марка амортисьори да се ориентирам за акордионаВ стари теми разглеждах че най-добри отзиви има за Кони и след това билщайнПроблема е обаче че вносителя на Кони- Руди 96 до колкото разбрах има магазини само в София и освен това не е особено сериозенАз се замислям и за Каяба но не съм чувал отзиви- уж са японски но знае ли се :)

Редактирано от Accord F18A3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малкото неща които смених за 3м. на Хондата са амортисьорите. Честно казано нямах голям избор и сложих Монро рефлекс: предни 130лв/бр задни 155лв./бр.(по-скъпи щото било комби :D ()Засега съм много доволен защото вози много добре и не е твърдо, ама дори незнам дали са газови или маслени. На предишните ми коли като мина през неравност съскаха амортисьорите, а тези не издават и звук :cool: де да знам дали са газови... ;)P.S. За Монро Рефлекс ми издадоха и три годишна гаранция.

Редактирано от DIGIGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някои знаели оригиналните какви са?днес ми казаха в един магазин че оригинално са с газови.и ми казаха цена от 122 лева но забравих марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

150-160 лв червено кони ... какво има да се разсъждава :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също преди месец сложих червено кони - нема по добро -тичай и заръчвай щото доставката е около месец-на мен ми излезнаха 330лв - предни-нема какво да му мислиш-както каза колегата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червеното кони по твърдо ли вози от оригиналните?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150-160 лв червено кони ... какво има да се разсъждава :thumbs1:

Съгласен съм- явно няма кво да разсъждавамеДнес звънях на Руди 96 и ми казаха че в Пловдив работят с Реал Ковачев така че който иска може и при тях да си поръчаЗа Акордиона ми обадиха 340- 350 лв за задни и 340 за предни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червеното кони по твърдо ли вози от оригиналните?

колкото навиеш врътката преди да ги сложиш , толкова твърдо вози :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малкото неща които смених за 3м. на Хондата са амортисьорите. Честно казано нямах голям избор и сложих Монро рефлекс: предни 130лв/бр задни 155лв./бр.(по-скъпи щото било комби :) ()Засега съм много доволен защото вози много добре и не е твърдо, ама дори незнам дали са газови или маслени. На предишните ми коли като мина през неравност съскаха амортисьорите, а тези не издават и звук :plane: де да знам дали са газови... :DP.S. За Монро Рефлекс ми издадоха и три годишна гаранция.

И аз наскоро смених на моята задните 120 лв. Монро РЕФЛЕКС те са газово маслени.Вози добре и стабилно аз съм доволен. Смених ги в офицялния представител на МОНРО www.polmo.net Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за исказаните мнения.спрях се на NK немски.монро ми казаха 270 за единия, а за кони в момента нямам достатъчно парички.виж след време може но за сега това ще е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за исказаните мнения.спрях се на NK немски.монро ми казаха 270 за единия, а за кони в момента нямам достатъчно парички.виж след време може но за сега това ще е.

кво говориш - монрото не струват-на мен също ми казаха 270 а конито е по евтино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за исказаните мнения.спрях се на NK немски.монро ми казаха 270 за единия, а за кони в момента нямам достатъчно парички.виж след време може но за сега това ще е.

кво говориш - монрото не струват-на мен също ми казаха 270 а конито е по евтино
Значи не питате на правилното място..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

кажи каде щото още съм без амортисьори.оказасе че и от тези NK нямат на склад.и обиколих цяло русе и неможах да намеря или да поръчам.всеки казва че нямат в наличност.кажете от каде да си поръчам и какви други амортисьори след КОНИ си струват и от каде мога да си порачам в краен случаи КОНИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Според мен, изчакай и сложи Кони! Като ще се дават пари, да се дават един път ;) Само съвет :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз чаках и спечелих ;) Взех червено кони просто няма място за сравнение и возия и стабилност :blink: Червените кони са за мека возия а жълтите са за спортисти ;) червените предни кони нямат врътка за нагласяне само жилтите иматкойто е взел кони не е сбъркал ;) цената на червеното кони е 164 лв за брой поръчах ги директно от Руди96 и ми ги пратиха с Еконт с наложен платеж, от София до Стара Загора доставката ми излезна 9 лв близо

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

настройват се и червените ,само че докато са свалени , а жълтите се настройват и като са сложени ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не видях нищо за настройване по тях а до колкото съм чувал се настройват само задните червени конита но както и да е много добри амортисиори са :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec
Отговорено (Редактирано)

ммм да и аз съм чул само добри думи за KONI :) Стане ли време ще сложа koni.нe съм сигурен но май kayaba са заводските na Hondaот европейските sash са по добри от monroe :bounce:

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...