Jump to content
Guest RATAMAHATA

ПРОБЛЕМ

Recommended Posts

Guest RATAMAHATA

Изникна проблем. Светнаха ми лампите за ръчна спирачка, АБС и една лампа на която пише "Brake lamp" и не знам за какво служи. Тази последната по принцип като запаля светва и като натисна спирачка изгасва, но сега и трите си светят постоянно. Някой да ме светне в какво се забърках. Дано да не е нещо сериозно, че като знам как вървят частите за Хонда и почва да ме боли глава.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

износени накладки може би. Малко спирачна течност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

Я ПРОВЕРИ ДАЛИ ИМАШ ДОСТАТАЧНО ТЕЧНОСТ В КАЗАНЧЕТО НА ПОМПАТА :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

можеш да си погледниш и светлените на спирачките :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

BRAKE LAMP мисля 4е колата трябва да бъде видяна в спец.сервиз,но виж първо това което казват колегите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Може да погледнеш и бутончето на ръчната да не е застанало във включено положение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRAKE LAMP светва когато ти изгори крушка на стоп светлината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а абс- защо да свети ако е само лампа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз бих си изкормил акумулатора за една нощ, да видя да не ми се е ошашкало компютърчето като крайна мярка. Преди това виж предпазителите в таблото дали са цели. Ако са цели, мятай по един по-задълбочен поглед на агрегатите един по един. Но само поглед. Ако на външен вид не видиш нищо подозрително (нещо измъкнато, залято с вода, нагоряло и т.н.), бегай в сервиз.

Редактирано от Rammkopf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип АБС лампата светва ако караш на ръчна. А тъй като на тебе ти свети и лампата за ръчната виж нещо да не е запецнала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изникна проблем. Светнаха ми лампите за ръчна спирачка, АБС и една лампа на която пише "Brake lamp" и не знам за какво служи. Тази последната по принцип като запаля светва и като натисна спирачка изгасва, но сега и трите си светят постоянно. Някой да ме светне в какво се забърках. Дано да не е нещо сериозно, че като знам как вървят частите за Хонда и почва да ме боли глава.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!!!!!!!!!!

Колега няма да е лошо да пишеш когато разрешиш проблема тъй като тази тема може да е полезна и за други :whip: Провери да не би да ти задаржат спирачките на някое от колелата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RATAMAHATA

Значи оказва се че стоповете ми не работят изобщо. Утре ще го оправя този проблем и ще напиша дали всичко е оправено или е от нещо друго. Благодаря за отговорите :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

Сега остава да погледниш дали не ти е изгоряла крушката или бушон :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На моя котер му светеше BRAKE LAMP и ABS след като смених крушка на стопа, която беше изгоряла,ABS угасна а BRAKE LAMP гасне след като натисна спирачката.Как да направя така че да угасне завинаги

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя си е направена самата система така че да се самодиагностицира при първоначално натискане на спирачката.Не е нужно да гасиш лампата завинаги,след като си изгасва нормално като пипнеш спирачката.А за колегата пуснал темата,ще ти изгаснат всички лампи когато си смениш крушките на стоповете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hronos благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФАКТ Е!!! Смених си крушките и всичко заспа. Благодаря много за съветите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...