Jump to content
BLIZNAKA

Здравеите Варна

Recommended Posts

Аз карам червен Сивик хечбек 5г с чужда регстрация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял сивик 6-та "Англичанка" с варненски номер :thumbs1:

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Якоо и аз идвам :thumbs1:Червен Сивик - MG Tunimg.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Ако не ми се променят плановете и аз ще дойда :thumbs1: Сивик 6та ген. сребрист

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще се отзова на японската покана :D:D до колкото разбрах сряда 29 ? в 19.20 ч ??? мястото на полигона на почивка ?правилно ли съм разбрал :cool:

Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам идея къде може да се съберем: долу на плажа сега има огромен паркинг и вечерно време е почти празен. Ако някой друг няма по-добра идея може там

Доколкото разбирам няма да е точно на полигона, а някъде по-надолу на някакъв паркинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета,ще ме извинявате обаче не ми се занимаваше да пиша на всеки по отделно, а така който желае ще ми помогне. Става дума за това че решх да си купя сивик 94-5 година 1.5 90 НР ще ме извините за невежото определение но мисля че ще се досетите за какво става реч :D . Приготвил съм си 4 000 и искам да разбера дали може да се намери нещо свястно за тази цифра. Гледам във мобиле.de /предпочитам да не е карана в българия/ и забелязах че има за 1500-1800 E хубави /поне на пръв поглед/ . Много хора ме разубеждават че частите са доста по-скъпи и има скъпа подръжка колата, но пък и много хора ме убеждават че това е наистина здрава машина и няма да съжалявам. Зная че сте запалени фенове и няма да ви хареса това което ще кажа, но мой познат пък ме зарибява че за тези пари може да се намери пежак 306 със много повече екстри,96-97г. та дори и клима. По принцип си търся нещо по малко до 100 коня. Пиша във това форумче защото съм от Варна и ако няко има малко повече свободно време да хелпне ще съм благодарен да отидем на по биричка или нещо такова :rolleyes::) . пишете ЛС всеки съвет е добре дошъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво ще ти предложа в сряда към 19:30 имаме среща на новия паркинг долу на плажа. Ако искаш ела ще видиш колите и сам ще си решиш. Дано само не вали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи до 'фенерите' така ли да разбирам тоя паркинг?там малко качването е височко ако има някои нисък ще му е зор малко :)ами няма да вали, добре ще е времето :) когато има японски машини и времето мълчи :rolleyes::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои фенери? на коя буна е това? дайте малко по-конкретно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами фенерите се на 3-та буна до колкото знам,не знам дали за него паркинг говорят .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

И аз не знам за к'ви фенери, ама след шела по пътя за златните, първта в дясно, по баира надолу, минаваш полигона и слизаш пак надолу по стръмното с "дъртия" завой и по пътя покрай 3-та буна ще се намерим.(направиха там много големи паркинги)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде довечара да не забравите.Аз се спускам надолу и се спирам на първата буна която видя. Ще гледам колко Хонди минават и на къде отиват. Апък ако видя червени фенери веднага се спирам там. !!!Абе където ви хареса, аз ще ви намеря. Не е чак толкова голяма алеята.

Редактирано от Dido_VN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да забравим, пък там все ще се намерим !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно , ама честно , НЯМА ТАКАВА СРЕЩА !!! след като четох 40-45 минути успях да се отриентирам ,че ще се чакате днес в 19.20 (защо точно .20 не знам ? ) на някоя буна , която не сте се разбрали още коя е и освен това още не се познавате :drunk::D ще стане добра театрална постановка , може да дойда да снимам ако ме пуснат :D ае лека и до довечера ,ако е дал господ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавите неща стават трудно !!! :drunk::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след шела по пътя за златните, първта в дясно, по баира надолу, минаваш полигона и слизаш пак надолу по стръмното с "дъртия" завой и по пътя покрай 3-та буна ще се намерим.(направиха там много големи паркинги)За по добро обяснение не се сещам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали все от някаде трябва да се започне. Колегата Slayer много добре е обяснил къде се намира мястото. Ще се видим там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно , ама честно , НЯМА ТАКАВА СРЕЩА :cool: след като четох 40-45 минути успях да се отриентирам ,че ще се чакате днес в 19.20 (защо точно .20 не знам ? ) на някоя буна , която не сте се разбрали още коя е и освен това още не се познавате :lol::rolleyes: ще стане добра театрална постановка , може да дойда да снимам ако ме пуснат :rolleyes: ае лека и до довечера ,ако е дал господ

Господ или жена ти не та пуснаха на сре6тата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ванко

как бе6е сре6тата колеги няма ли да направите някоя месе4на 4е и от 6умен да доидем хондаджиите да се запознаем ако ни приемете де :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде."Колкото повече-толкова повече" Ще се уговорим нещо. Някой ако има идея за другата седмица, да я сподели или пак можем да се съберем там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е събота или неделя 6те доидем и от Шумен ;);):plane: само кажете кога :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма лошо , идвайте :plane: ами срещата мина добре , посъбрахме се :plane: другата седмица каде ще се събираме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добре мина и на мен ми хареса като за пръв път. Даже повече от колкото очаквах.Аз нямам проблеми с идването. Ще присъствам на всички срещи. Освен ако нямам извинителна бележка и стига да не е много на далече. :plane: Следващия път ще нося фотоапарат.П.С. al3x: Незнам дали разбра но съм 1,3 - 75 HP и не бях в обороти. :plane:;)

Редактирано от Dido_VN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

dido важното е да се хаби бензин :(:(;) и да се създава паника по улиците :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета да земем този вторник или сряда да направим една бира :) към 19.00 ч пак ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен няма значение , нека и другите дакажат за сряда дали са free :lol: 19:00ч :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

на полигона , на почивка че е по широко :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп момчета да изтеглим малко срещата защотоутре мач има към 8ч , да е преместим за 18.30ч ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се опитам да дойда, макар че ми е малко рано но ще се опитам.Сряда - нали така ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май времето ще ни провали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха какво му има на времето :)))парното и музиката да свири :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има лепенки на клуба, моля да земе няколко, че във Варна май са кът. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Виница ли карате картинг ? :P

 

 

...я пък какво се спотайва на ОМV-то с/у параклиса в Младост

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Във Виница ли карате картинг ? :P ...я пък какво се спотайва на ОМV-то с/у параклиса в Младост

Да във Виница картинга :)Аз мога да кажа, че на заден фон се вижда малко от задницата на моя Сивик.А иначе моторчето е яко, струва ми се че стопа на коша е от Сивик и май виждам капачка за газово. :) Редактирано от Dido_VN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

DJ sprIte му пишем ' - ' за отсъствие на картинг пистатанаказанието е няколко бирички :P ние е дидо ще си ги пернем с кеф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...