Jump to content
giktak

Ключ за фарове и мигачи

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам проблем с мигачите от дясно.Бях при майстора ми и провери релетата бушоните , но според него проблема е от ключа защото някой път захапва за момент и след това немигат и на авариките е същото положение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електрониката не ми е сила, ама ...

 

Ключа за мигачите и ключа за аварийните са два отделни уреда.

Не съм наясно, но си мисля, че нямат връзка един с друг. Имам предвид, че като включиш мигач сигналът от ключа отива към релето, без да минава през ключа за аварийни, и обратно.

Ако съм прав, то проблемът не трябва да е в ключа, а в релето, или някъде другаде по ел.инсталацията. Релето би трябвало да е първото "нещо" получаващо сигнал от въпросните два ключа.

 

Надявам се да си схванал мисълта ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те са две релета и дветве релета са здрави майстора ги провери идвете.А също като заключвам колата и натискам копчето за заключване на колата светят мигачите , но светкат когато си искат както и от копчето за аварките и от ключа за мигачите кат щракне един или двапати и спира да свети.

 

Редактирано от giktak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.01.2021 г. at 17:29, giktak написа:

Ами те са две релета и дветве релета са здрави майстора ги провери идвете.А също като заключвам колата и натискам копчето за заключване на колата светят мигачите , но светкат когато си искат както и от копчето за аварките и от ключа за мигачите кат щракне един или двапати и спира да свети.

 

Здравейте колеги . Някой имали идея за този модул за мигачите с номер 38650-sjd-e01 g8d-660h дали става за хонда фр-в 1.7 бензин от 2006 г. Защото този който в момента на колата и е прецакан е с номер 38650-sjd-g01 g8d-660h-2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Замениха прцакания модул с другия с номер 38650-sjd-e01 g8d-660h и всичко е наред в момента няма никакви проблеми и дано няма за напред . Часта е втора ръка и е взех от морга на фирма ArisParts - LTD за което съм благодарен много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...