Jump to content
Guest Al_Capone

Ultimate Car Kit

Какво имам в моята кола!  

53 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Al_Capone
Публикувано (Редактирано)

Любопитно ми е какво все пак ще да бъде това жувотно Ultimate Car Kit! :offtopic::lol::lol::( Аз вече гласувах :)Идеи за Ultimate Car Kit! приемаме всякакви :)

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал си любовницата ве... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой си носи в колата одеало за кърско е.ане :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no1else

Един мой си носи в колата одеало за кърско е.ане :lol:

одеалото е много ключов момент, но трябва и шише с вода да се позамием :) иначе става мазало :(на мой добър приятел майката на девойката му надигна да пие водица от въпросното шише...едвам се сдържах :):offtopic::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Пропуснал си любовницата ве... :offtopic:

и според мен е това ... взе ми го от пръстите :lol:вариант 2 е цигари каше ,че винаги като ми трябват и има проблем и ми е нервно ,съм ги забравил някъде ... иначе колата всичко си има със запалката можеш да запалиш огън , вътре може да се спи , с въздушната пушка можеш да свалиш нужния брой врабчета или гугутки и да ги изпечеш на огъня , водата от шишето не става за пиене , но поне можеш да се подмиеш , фенерчето и швейцарското ножче не знам за какво са още ама и това ще измисля ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

Абе колега. Ти да не си секретарка. ;) Що не сложи каса с бира вместо това кафе. Тогава нещата щяха да са ясни. ;)

Един мой си носи в колата одеало за кърско е.ане

И аз си имам такова. Пак е за е* *не, но като колата ми го н* *бе и се наложи да полегн по нея. Не че е ставало, но не се знае. :lol:
Колега все пак като караме не е редно да пием. А за касата бира мисля преди националната да пусна тема The Ultimate Национална среща KIT :);):):lol::lol: където мисля касите с бира да са повечко ;):lol::lol::lol::) . Все пак бирата и карането са две взаимно изключващи се понятия.Забележките за цигарите фенерчето и швейцарското ножче се приемат. Сървайвъл иструмените са си важна част ;)Хмм любовницата викате ами не е оферта да се издаваме пред жените за любовниците ;) Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Пропуснал си любовницата ве... :lol:

Аха и затова гласувах за жената... :lol: Ама да допълните анкетата има още възможности.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

Одеалото е за заблуда на противника ( жената ) Хем кеф хем има и наскубана трева за зайците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niakoi

Забравяте нещо много важно - руло тоалетна хартия... :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравяте нещо много важно - руло тоалетна хартия... :lol::lol::lol:

:lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: без мелодиики на никъде не тръгвам :lol: нещо дрябва да ми лупа на главата
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е точно казано ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) без мелодиики на никъде не тръгвам :D нещо дрябва да ми лупа на главата

Абсолуютно съгласен! Ама и водата и картата също не ги забравям. От днес си взех и желязо на 9 мм, че нещо много лошо ме гледат Голфърите из нащо село :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без убава музика закъде сме бе другари жени под път и над път даже и платени :D вода от радиятора са това шах, карта пречат да гледаме пътя :lol: мое птп да праиме кафе не пием оти ми треперат мартинките после за одиялце си требе ама нема 2 вота та аз си ползвам едно възрастно якоенце за спешни случаи :afro::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...