Jump to content
No Limit Performance

Слаб интерес към националната ...

Recommended Posts

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как малко ве мой....аз ги бройх наскоро към 80 парчета или около 40 коли ! Я си го представи нагледно ! !!! Пък колко ше дойдат само през деня.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да издам една новина.Мястото се оказа същото като старото... това било "Белия Дом"Та за добро или лошо, там сме.Омбре нещо се е притеснил, че ни е подвел, че мястото е различно, но мисля да не му се сърдим а? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

честно да ти кажа ми е все едно къде ще сме - въпроса е да се съберем подобаващо ;) Въобще не става дума за сръдни и прочие :) Базата е супер, колегите също ... бирата е студена - какво повече ни трябва :)просто ми се стори странно , че на разни анкети се пускат ~400 гласа, а в темата за записането ~40 и това беше главната причина да пусна една такава тема да посабудя задрямалите :(:)аз лично мисля още от сряда вечерта да съм там така че ако има колеги , които са без работа да заповядат по от рано айде до скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

ако има кой да ми вземе изпитите вместо мен бих дошъл......а аз найстина много искам :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

По добре по малко но истински фенове отколкото ,мнооо народ и малко истински фенове :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

По добре по малко но истински фенове отколкото ,мнооо народ и малко истински фенове :)
Хм,то се знае кои едни и същи ще бъдем :( Ма то лошо няма,дет се вика малко но качествени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Михо ако имаше кой да вземе изпитите вместо нас....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или да ходи на работа :) ... Извинявам се, за "извинението", но наистина няма начин :) ! За пореден път, няма да се запознаем на живо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

По добре по малко но истински фенове отколкото ,мнооо народ и малко истински фенове ;)
Хм,то се знае кои едни и същи ще бъдем ;) Ма то лошо няма,дет се вика малко но качествени :)
Оби4айните заподозрени :) Аз 6е у4аствам за малко само в петък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Да вземем тогава неистинските фенове да си организираме и ние една среща , а ? :) Това малко грубо ми прозвуча :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Asenski

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

По добре по малко но истински фенове отколкото ,мнооо народ и малко истински фенове ;)

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

По добре по малко но истински фенове отколкото ,мнооо народ и малко истински фенове ;)
Хм,то се знае кои едни и същи ще бъдем ;) Ма то лошо няма,дет се вика малко но качествени :)
:);) Kолеги ми де да знам аз как се класифицират "качествни","истински" или там още не знам как ще ги наречете фенове на марката.НО аз мисля че не е този начина или повода за такова определение.Със Здраве от мен. ;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS

Да вземем тогава неистинските фенове да си организираме и ние една среща , а ? :) Това малко грубо ми прозвуча :)

Аз ще чакам за нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами чакайте :) ,темата за национална среща се пуска половин година преди това за да може хората да си подредят времето и да присъстват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж много фенове , много нещо пък що толкова малко люде са се записали в темата за националната среща тая година ?

По добре по малко но истински фенове отколкото ,мнооо народ и малко истински фенове :)
Хм,то се знае кои едни и същи ще бъдем ;) Ма то лошо няма,дет се вика малко но качествени :)
Оби4айните заподозрени ;) Аз 6е у4аствам за малко само в петък :)
Няма да сте същите муцуни тоя път ....ще има и нови ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

ами чакайте :) ,темата за национална среща се пуска половин година преди това за да може хората да си подредят времето и да присъстват.

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IvoSi

Е как малко ве мой....аз ги бройх наскоро към 80 парчета или около 40 коли ! Я си го представи нагледно ! :) Пък колко ше дойдат само през деня.... :)

Аз мисля да съм така(само за през деня) :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Ехоо не ма кефите като праите такива констатации-конспирации някои от нас не могат да дойдат не защото не искат или не са истински фенове а защото нямат физическата възможност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ехоо не ма кефите като праите такива констатации-конспирации някои от нас не могат да дойдат не защото не искат или не са истински фенове а защото нямат физическата възможност :)

То и аз за това говорих , ама имам дефекта , че като говора не ме разбират хората или не искат :) Се тая , просто не разбирам нещо , че всеки хондаджия сигурно иска да дойде , да се види с други такива и да прекара 1-2 пиянски нощи и т.н. , но не всеки има тази възможност по една или друга причина и като копаете в тая рана , щото и на нас ни е криво , не правите хубаво , изобщо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

идвайте, идвайте, че то така или иначе по време на националната форума е затворен ;) тоз път няма да се напиваме толкова с Виктор - обещавам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво да доидеме, ама Омбре каза 4е има само 70 места , а ве4е са се записали над 80 4овека?Аз не съм от записалите се,но си гласа смените така 4е да мога дойда поне за 1-о денонощие, а ако станат 2 още по-добре ;) Таааа на въпроса - някой който може да услужи с палатка? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko
Отговорено (Редактирано)

Оби4айните заподозрени ;) Аз 6е у4аствам за малко само в петък ;)

Абе ти за предната национална нямаше идваш, но цъфна подобаващо. Така че това "малко" не се приема ;)

То хубаво да доидеме, ама Омбре каза 4е има само 70 места , а ве4е са се записали над 80 4овека?Аз не съм от записалите се,но си гласа смените така 4е да мога дойда поне за 1-о денонощие, а ако станат 2 още по-добре :P Таааа на въпроса - някой който може да услужи с палатка? ;)

70 легла, 80+ присъстващи = ще спим по ливадите или по 2-3ма на легло, а и автобуса не е за изтърване :P;) статистиката от предни национални показва огромен интерес на съфорумци преди мероприятието и стегнат състав унищожаващ вредни напитки около скарата.П.С.: Чочко ще бъде ли наличен на срещата? ;) Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

П.С.: Чочко ще бъде ли наличен на срещата? :lol:

...За съжаление младежа май е напуснал и баца нейде по морето ! Такива са слуховете ! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

абе тая тема не я пуснах за да се изяснява кой е истински фен и кой не - то тва си проличава с времето ...а аз имам 3 палатки , така че ако някой се желае да спи под открито небе да не се притеснява, а да ме намери :lol: на тоя номер 088888 76 75 няколко дена преди срещата за да ги накача в колата като идвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ан тъй .. вадете палатките . и аз се глася да си направя съборското сефте в хотел Звездоброй :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Стара Загора ще ходи ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Стара Загора ще ходи ли?

разбира се,идват хора от цялата страна :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Стара Загора ще ходи ли?

Тия са несериозни ве...мани ги ! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

не се ебавай с човека бе :blink: обаче няма да е зле да почвате да се организирате да пътувате заедно.хем тия дето бяха миналата година ще водят ддругите да не се лутат кат' загубени , хем по голяма колона по яко :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се ебавай с човека бе :D обаче няма да е зле да почвате да се организирате да пътувате заедно.хем тия дето бяха миналата година ще водят ддругите да не се лутат кат' загубени , хем по голяма колона по яко ;)

Ako misli6 пък 4е аз помня пътя :blink: 6е следвам бат Миамото само да не ми кара пак супер икономи4но 4е 6е отървем сре6тата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman
:afro:

Някой от Стара Загора ще ходи ли?

разбира се,идват хора от цялата страна :D
То може и аз да дойда :lol: ма незнам ще издържи ли Рекса до там?! :D:lol::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Ako misli6 пък 4е аз помня пътя :lol: 6е следвам бат Миамото само да не ми кара пак супер икономи4но 4е 6е отървем сре6тата :afro:

....Ми той с тоя вентилатор отпред къ' да не кара икономично !! Пък и рискуваш кат сгази пидаля да го загубиш нейде по аутобаня ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Абе, айде някой да звънне да напълнят поне единия басеин, че ще е по-интересно :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

хахах - да бе тва забравихме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, айде някой да звънне да напълнят поне единия басеин, че ще е по-интересно ;)

с какво :) с пещерска ли :D:):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, айде някой да звънне да напълнят поне единия басеин, че ще е по-интересно ;)

с какво :D с пещерска ли :D:):D:D
ще ни стигне ли?????? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Все ви е малко на вас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Има още един, споко брат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още един, споко брат ;)

даи единя с водка а :blink:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

мани ше ги омешаме и ше ни боли главата много после :blink:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...