Jump to content
POPAI

Мнения за този модел

Recommended Posts

Здравейте,искам да попитам има ли някой който е гледал на място тази кола. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21606504324507127&slink=i3ovca

Ще се радвам и на други мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

Не съм гледал колата, но когато купувах моята през февруари тази обява и тогава беше в мобиле.

което не значи нищо, може би просто поради пандемията да е трудно да я продадат. 

Предполагам,че е удряна но това може да се разбере.

Предполагам знаеш,че е америакнска и скороста е в мили,а градусите във фаренхайти.Разхода пък е в галони.

Инак двигателя е хубав и има повече коне от моята, но е със CVT кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Аз също не съм гледал тази кола, колегата е прав, автомата е CVT и предполагам моторът е с директно впръскване.

 

Би могъл да провериш по VIN. 

 

Разбира се надежните са платени, но сумата не е голяма.

 

аз позвах ето тези:

 

https://www.autodna.com/

 

https://www.carfax.eu/

 

ако имаш интерес мога на лични да ти пратя резултатите за моята кола,за  да видиш как изглеждат и каква информация съдържат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,да не се бъркаш ,тази обява е от  месец.Говорих с човека и каза ,че е вкарана здрава на ход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя обявите за CR-V 4 от две години. Тази кола се продава поне от година. Преди месец ѝ смениха снимките. Цената си стои все същата горе-долу.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля,че бъркам.Освен ако човека не е продавал друга същия модел,цвят и цена.Понеже Ямбол ми е близо се чудих дали да не видя.Понеже колата е американка как точно я е докарал на ход? Може би някой преди него я е вкарал в Европа? 

Обявата може да е от месец,защото е изтекла и я е качил отново или пък е ход от негова страна,понеже когато изтриеш обява и я качиш пак тя излиза по-нагоре при търсене.

Почти съм сигурен че щом колата е американка ще има подробен репорт в Carfax до един момент(предполагам момент на удар).И да, почти сигурно е с директно впръскване.Като отвориш капака ако видиш надпис EARTH DREAMS значи 100% е с директно впръскване.И да е удряна не е страшно просто трябва да видиш колко е силен удара.

Не знам дали ти е важно ,но мисля че няма парктроник. Има обаче странична камера,която не е описана в обявата.Монтирана е на пасажерското огледало.

Ако може да ти помогнем питай.

Поздрави и успех.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за помоща.

Човека ми каза по телефона ,че била на негов приятел който живее в Щатите и си я е докарал за него си.

На ход имах предвид от пристанището във Варна е свалена. Сега чакам да ми прати номера на рамата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид,че ако решиш да я газифицираш двигателя е с директно впръскване и е по-трудно.Нямат много опит с това газаджиите. Някои от колегите тук във форума сложиха полски газови.Има тема за това, може да потърсиш в тази секция.Инак ако караш на бензин я дават по-икономична от моя R20 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такава идея за газ,за сега търся 4та  ген. фейс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно.

Нещо което не е важно, но ако вземеш тази мога да ти кажа,че този цвят носи много на мръсотия :D 

Моята е същата и поради карантини ала-бала 2 месеца не е къпана,но е кат нова .

Без значение дали я вземеш или би било полезно да пуснеш тук какъв е резултата от проверката на VIN.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая стигнах до номера на рамата,човека който я продава с пълномошно незнае нищо за колата.

Колата е с удар отпред. Който има интерес мога да му го дам . Незнам как е направена и къде .Аз се отказвам.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано.

95% колите от Северна Америка вкарани в България са удряни. Което не е страшно стига удара да е лек и не на възлово място.

Принципно в CARFAX има и снимки с това какъв е удара.

Желая ти успех с намирането на желаната кола! Модела е добър и надежден просто не е състезателна кола.Ако мога да ти помогна съм на разположение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...