Jump to content
Executor

Проблем при превключване къси/дълги

Recommended Posts

От вчера когато превключвам от къси на дълги релето или ключето (не съм сигурен какво е) започна да цъка по-бавно и съответно превключването между къси и дълги се забавя като през това забавяне няма ни къси ни дълги. Става дума за 1-2 секунди забавяне. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не се е сблъсквал с този проблем ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм, а гледам че и на колегите не им е познат модела "пеш".

Добре си пуснал темата в раздел Сивик 6-та генерация, но как да знаем от профила, или темата ти, че за нея питаш?

Иначе дано някой ти отговори на безотговорния подход, защото проблемчето ти е важно и дразнещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!  При мене взе да губи светлини и бавно ги сменяше.Проблемен беше превключвателя за фарове и мигачи.Аз обаче бях с 5-та ген.,но те може би са еднакви със 6-та!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.12.2020 г. at 16:38, ceco_accord написа:

Аз не съм, а гледам че и на колегите не им е познат модела "пеш".

Добре си пуснал темата в раздел Сивик 6-та генерация, но как да знаем от профила, или темата ти, че за нея питаш?

Иначе дано някой ти отговори на безотговорния подход, защото проблемчето ти е важно и дразнещо.

 

Е, аз съм писал в раздел  Civic 6та ген. (1996-2000). Мисля затова са създадени разделите. Проблемът се оправи. Ще видя по нататък ако отново се появи може и да я разглобя да видя какво става.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Добре си улучил раздела, ама форумът не е роман, та някой да го чете хронологично. В повечето случаи темите се гледат при възникване и не всеки съобразява да погледне раздела. За това е профилът, който се попълва, но явно имаш съображения въпреки целесъобразността.

  По повод проблема - добре че се е оправил, но вероятно е временно, та ако пак се появи - виж лостчето за светлините на волана. Обикновенно почистване на контактните пътечки върши работа.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...