Jump to content
Vylchev_photo

Помощ !!! ( Горивна Помпа ) HR-V 2005 1.6 105

Recommended Posts

Колеги нуждая се от помощ,намирам се зад граница и тази сутрин след никакви признаци колата върти на празно ( не иска да запали ) . Съмненията ми са за Горивната помпа , тъй като съм минавал от там с предишни кошници.ПРОБЛЕМА е че никъде в интернет не се предлага помпа за този модел ( в нито един български или чуждестранен сайт ) . МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ С ИДЕИ !!!

Редактирано от Vylchev_photo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка много !!!! Почти съм убеден колега ,защото от скоро я чувах отвънка да си ( вие тънко) и ми мина през акъла на няколко пъти че май е тръгнала . И изведнъж тази сутрин , просто не пожела да запали изобщо ( все едно е празна ) Не знам от какво друго може да е ...

Преди дни пълних колата в запалено състояние ,а съм чувал от някъде че не било здравословно за помпата ....

Не ми се води още по немски лекари , след като съм що годе " Сръчен " 

Редактирано от Vylchev_photo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си толкова сръчен би трябвало първо тока да провериш. Няма нужда да си вадиш изводи от някакви стари кошници. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.10.2020 г. at 22:55, vespa написа:

След като си толкова сръчен би трябвало първо тока да провериш. Няма нужда да си вадиш изводи от някакви стари кошници. 

След редица различни опити, накрая установих че когато времето е много влажно прави конденз в капачката и там искрата се губи.

Бяхте прав,благодаря ви  !!!

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...