Jump to content
Dimitoyy

Халогени сивик англичанка

Recommended Posts

Здравейте. Понеже от днес съм в карантина и ще имам доста свободно време, искам да си поиграя да прекарам инсталация за халогените, които взех скоро на хондичката. Четох доста теми, но реших да попитам възможно ли е някой да ми обясни най-просто от какво точно имам нужда(какво реле, какъв и колко кабел и т.н) и как стават нещата. Колата е сивик англичанка хечбек фейслифт (2000г) има си копчета за халогените. Задните работят предните нямат инсталация. Търсих, но няма готова такава. Благодаря предварително.Screenshot_20201013-043952_Quickshot-01.thumb.jpeg.ca3bc7d78d250feeb8f73e82cd3a8f27.jpeg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

какви са тези халогени отзад?

Аз слагах халогени отдавна и помня, че купих бутона и релето от Роувър 400 серията или 45, мисля, че и бушон сложих. Прекарах всичко през 15 мм. шлаух, а кабелите май от някаква др.инсталация на кола бяха, каква кв. не знам. Самите халогени направих на ел.обувки да се разкачат за ревизия на крушката. Скоро сменях единия, беше се спукало невероятно самото алуминиево тяло + стъклото. От два строшени събрах един здрав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид светлините за мъгла отзад. Та въпросът ми беше като ида до магазина да знам какво точно реле ми трябва,кабел също така и бушон. И какви са стъпките за връзването от копчето в купето до халогените и акомукатора. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има готови инсталации за халогени, лед бар и всякакви други светлини. Връзват се директно към акумулатора, имат си реле бушон и прекъсвач. Прекъсвача може да изведеш на оригиналното копче на таблото. Най-безболезнения вариант според мен 😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде мога да закупя такава? И каква им е цената що годе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах това. Надявам се всичко да стане като хората.. има ли нещо което трябва да знам.. смисъл което да се преправя? 

Screenshot_20201022-123947_Chrome.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане въпроса е да внимаваш кое как вързваш и всички връзки да са добре изолирани, аз съм с подобна инсталация на халогените. 

IMG-20201022-WA0003.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как точно да вържа кабелите за оригиналното копче? Щото този комплект е с негово си копче май.. кои кабели с кои трябва да вържа и също така към буксите на халогените как стават нещата? Кое къде как.. ако може да ми изясниш ще съм много благодарен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...