Jump to content
petar.m

Проблем с круиз контрол

Recommended Posts

Здравевейте!Не се налага да включвам често круиза,но вчера когато пътувах по магистралата реших да го ползвам.Не реагира-нито копчето за включване светна ,нито индикацията за круиз.Преди работеше перфектно.Може ли да има проблем от това,че скоро ми смениха горна помпа на съединителя.Между другото след смяна на на помпата съединителя има луфт(свободен ход) близо сантиметър два,преди да се натисне.Дали трябва да се регулира нещо.Благодаря предварително на всеки който ми отговори и се извинявам ,ако не съм описал нещо правилно,понеже съм на Вие с техниката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, petar.m написа:

Здравевейте!Не се налага да включвам често круиза,но вчера когато пътувах по магистралата реших да го ползвам.Не реагира-нито копчето за включване светна ,нито индикацията за круиз.Преди работеше перфектно.Може ли да има проблем от това,че скоро ми смениха горна помпа на съединителя.Между другото след смяна на на помпата съединителя има луфт(свободен ход) близо сантиметър два,преди да се натисне.Дали трябва да се регулира нещо.Благодаря предварително на всеки който ми отговори и се извинявам ,ако не съм описал нещо правилно,понеже съм на Вие с техниката

Аз не писах,че автомобила е Хонда ЦРВ 2006 фейслифт бензин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ли го включваш. Първо копчето, после от волана. Тогава светва зеления надпис на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж пост номер 2 преди време имах подобен проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...