Jump to content
krasimir22

Вода в багажника

Recommended Posts

Колеги да попита.Сина ходил да си мие колата и в багажника имало досата вода,казва корите в багажника са сухи,но около резервната гума имало вода.Някой може ли да каже от къде може да влиза тая вода.

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, 

Мисля че има доста голяма тема за този проблем, но обобщено става въпрос за лепенето на страничните панели с тавана и шасито. Пука се заводския силикон горе в двата ъгала като (може да се види при отворен багажник и демонтирани гумени релси по протежение на тавана) и през пукнатините влиза вода по панела и чак долу в багажника. 

Аз имах този проблем и на двата ни джаза и с добър силикон го реших за няма и час време. 

Ето един линк които ще ти даде бърза и точна представа за какво става въпрос и къде да гледаш. 

 

http://www.beardmorebros.co.uk/website pages/jazz_leak.html

 

Редактирано от kitty
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, kitty написа:

Здравей колега, 

Мисля че има доста голяма тема за този проблем, но обобщено става въпрос за лепенето на страничните панели с тавана и шасито. Пука се заводския силикон горе в двата ъгала като (може да се види при отворен багажник и демонтирани гумени релси по протежение на тавана) и през пукнатините влиза вода по панела и чак долу в багажника. 

Аз имах този проблем и на двата ни джаза и с добър силикон го реших за няма и час време. 

Ето един линк които ще ти даде бърза и точна представа за какво става въпрос и къде да гледаш. 

 

http://www.beardmorebros.co.uk/website pages/jazz_leak.html

 

Благодаря ще го огледаме и после ще драсна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, kitty написа:

Здравей колега, 

Мисля че има доста голяма тема за този проблем, но обобщено става въпрос за лепенето на страничните панели с тавана и шасито. Пука се заводския силикон горе в двата ъгала като (може да се види при отворен багажник и демонтирани гумени релси по протежение на тавана) и през пукнатините влиза вода по панела и чак долу в багажника. 

Аз имах този проблем и на двата ни джаза и с добър силикон го реших за няма и час време. 

Ето един линк които ще ти даде бърза и точна представа за какво става въпрос и къде да гледаш. 

 

http://www.beardmorebros.co.uk/website pages/jazz_leak.html

 

На жената взех от една 80годишна баба една тойота айго 2009та на 62 000км,гаражна още в купето се носи миризма на ново,но оне ден реших да погледна резервната дали не е паднала че автомобила от март е спрян от движение и имаше доста влага около гумата възможо е и там да го има тоя проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем след като го забелязах тази сутрин, и мисля утре да го оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 10.10.2020 г. at 22:26, krasimir22 написа:

Благодаря ще го огледаме и после ще драсна

 

На 10.10.2020 г. at 8:00, kitty написа:

Здравей колега, 

Мисля че има доста голяма тема за този проблем, но обобщено става въпрос за лепенето на страничните панели с тавана и шасито. Пука се заводския силикон горе в двата ъгала като (може да се види при отворен багажник и демонтирани гумени релси по протежение на тавана) и през пукнатините влиза вода по панела и чак долу в багажника. 

Аз имах този проблем и на двата ни джаза и с добър силикон го реших за няма и час време. 

Ето един линк които ще ти даде бърза и точна представа за какво става въпрос и къде да гледаш. 

 

http://www.beardmorebros.co.uk/website pages/jazz_leak.html

 

Да имаш напуквания и от двете страни,вчера го силиконирахме и сега чакам дъжд,да видим дали сме свършили работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям един абсурден казус който открихме в една от семейните коли.

При регистрацията на колата в КАТ, техниците които са мотирали задния номер при смяната на пластмасовата рамка са строшили единия от двата дюбела за закрепване и съответно по български са решили проблема с 4 самопробивни винта директно в ламарината. Пораженията освен 2-та пръста вода под резервната гума са: капало е върху бравата на багажника и оттам нова брава заради моторчето на централното; изгорял парктроник, който съм сложил в джантата на ревервната гума.

000000449304.jpeg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...