Jump to content
dementor

УЖАС - вибрация във волана!

Recommended Posts

ама какво общо имат спирачките с луфта на вътрешното дясно каре????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и луфта е между капачката и диференциала а не в карето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле изнервих се.какво да я правя тази кола и аз не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да съм ти ползен , и аз имах същия луфт м/у самата кутия и чашата на карето който беше вертикален нагоре и надоло се мърдаше и от там имах адските чукания като тръгвам правеше чат ,но така се чуваше че мотора искаше да падне също като пусна газта и като я подам рязко се получаваше същото. И така след отварянето на кутията проблема беше при планетите и сателитите, има една ос на която се държат планетите или сателитите нз точно (бяха малките зъпчатки) ,че то беше изядено по малко и от двете страни и се разместваха и ударите се получаваха при наместването им на правилното място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря много за информацията.а скъп ли ти излезе ремонта?тези зъбни лесно ли ги намери като резервна част?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

или ти купи цялата ос с двете зъбни?

Редактирано от iopi76

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Трябваше да търся диференциал от кутия като моята или пък от Д серия, но колата беше влязла в гаража и нямаше как да чакам да изкочи и взех цяла кутия, но ми се струваше че от някоя яка стомана на струг можеше да се направи същата ос.За да си сигурен, колата на канала слизаш доло в канала и хващаш с 2те раце чашата на карето и клатиш нагоре надоло ако има луфт идва прецакан диференциал или може би лагера да е превъртял в леглото и да има луфт от там

Редактирано от respawn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iopi76 що продаваш бе колега та мнения си събираш .Та цялата тема хем стара си я засрал .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега iopi76, не пишете в тази тема, тя не е съвсем по този въпрос. Пуснете си нова с точно описание на проблема, така имате по голям шанс някой да ви бъде полезен и да си решите проблема.Ако продължавате да пишете тук, ще се принудя да затворя темата за известно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам ли??? глупости:) просто исках да си оправя колата.няма значение.няма да пиша повече.чао

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...