Jump to content
Emil_georgiev86

Каква е разликата между тези двигатели

Recommended Posts

Каква е разликата в тези двигатели. И двата модела са CR-V 3 генерация. Извинявам се за тъпия въпрос за някой сигурно съм като глупак. Tръгнах да купувам такъв SUV и гледах уж двигателите са с I-VTEC от горе на двг. Отивам по убява и гледам този изчистения без надпис. Извинявам се в Англия съм и тук съм като в небрано лозе. Благодаря предварително

1081.jpg

95e903cs-960.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм...не е лошо да се информираш малко за модела като цяло. Особено щом си тръгнал да купуваш такава кола. Как изобщо се спря на нея?

Това са два различни бензинови двигателя. "Изчистения" както казваш е с обем 2.0 л а другия е 2.4 л и двата си имат витек. То навсякъде ще си в небрано лозе ако не се запознаеш малко поне с това за което ще си даваш парите, не само в Англия. Разликата най-очевАдно е в обем и мощност. Но просто ей така с две думи няма как да ти се отговори едното е черно а другото бяло...

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това го знам за тези двигатели 2 и 2,4 който е за американския пазар . Просто не знаех , че това е и разликата в двигателя как изглежда. Винаги каквото бях търсил ми излизаше този с надписа Ivtec за това останах така подведен. Благодаря за бързия отоговор. Лека вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са два различни двигателя и е донякъде нормално да са различни на външен вид. Щом ти е излизало с надписа витек отгоре явно си търсил 2.4. Смисъл не разбирам как си го търсил изобщо след като на място по обява разбираш с кой двигател е? То така може и дизел да излезе под капака. Реши с кой двигател търсиш и конкретизирай в търсачката на съответния сайт или в каквото там търсиш. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И двата са i-vtec. Единия е K24 модел 2.4 литра, а другия е R20 модел 2 литра.

R20 е по-нова разработка и засега се държи по-добре. Това е изчистения. Така изглежда, като на снимката, която беше качил.

К24 се среща по-рядко основно внос от Америка и Канада.

Иначе разлики много. Различни поколения двигатели са.

Редактирано от Bizzito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ъ, аз като съм писал вече било отговорено, а не ми излизаше. Извинявам се за повторението. 

 

Колега, като гледам в другата ти темя, явно вече си се сдобил с колата с 2.0 двигателя.

Карай смело, няма място за притеснение, така изглежда.

Супер е двигателчето.

Редактирано от Bizzito
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...