Jump to content
kleni

D15b2

Recommended Posts

колеги бих искал да си преправя моното на пълна инжекциа.можели да сменя само колекторите без да сменям моята глава и от кой модел става.някой били написал какво точно трябва даси набавя благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги бих искал да си преправя моното на пълна инжекциа.можели да сменя само колекторите без да сменям моята глава и от кой модел става.някой били написал какво точно трябва даси набавя благодаря предварително

Добре дошъл в клуба :unsure: Емо/1net/ е написал страхотна статия по въпроса и колегите са ти дали линкове към нея.Затова започвай да си търсиш ЕЦУ , Пълния инжекцион и най-трудното - делкото / питай M_I_T_A_K_A а пък и аз си търсим отдавна, но без успех ;) /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net е написал три вида двигатели и три ECU имали значение кое ECU с кои колектори трябва да бъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всички стават. Най-добре съм чел че е от d16z6 или d16y8 за колектора. За ЕЦУ-то , трябва да е обд1 и да може да управлява Vtec .... щото все по някое време ще ти се прииска да праснеш една Vtec глава :ebanjeee:. Иначе за начало главата няма нужда да се пипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni
Отговорено (Редактирано)

намерих колектори,делко и ECU от D16B.... 115к.с. ще ми сваршат ли работа

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е пък този д16Б?

просто гледай колектора да прилича на този от знимките и да НЕ е от двувалка. Крепежните болтове при двувалките са други и самите тръби не съвпадат добре с главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е от някой акорд или сивик около 2000 година. Ако имаш номера на ЕЦУ-то го напиши да видим дали става . Колектора отзад също има означение и може да го видиш , делкото също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...