Jump to content
toniam

Провисване на броня

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Забелязвам леко провисване на предната броня около фаровете се вижда най-добре.Ако някой е решил проблема,моля да сподели!Благодаря предварително!IMG_20200309_210436.thumb.jpg.107e2658464b0268ae0fdf223a31a9b4.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, за проблема с провисването е коментирано и преди, проблема го има и при предната седма генерация.
Виж поста на колегата isullivan в тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 1 час, toniam написа:

Здравейте,колеги!Забелязвам леко провисване на предната броня около фаровете се вижда най-добре.Ако някой е решил проблема,моля да сподели!Благодаря предварително!IMG_20200309_210436.thumb.jpg.107e2658464b0268ae0fdf223a31a9b4.jpg

Здравей колега. Това изглежда странно.Чел съм темата на руснаците,видял съм доста снимки на провиснала броня,при тях изглежда на леко открехната а при теб направо си зее.Имам чувството,че си я издърпал като си тръгнал на заден и си я закачил и после си се опитал да я наместиш но доста не сполучливо.Това поне аз виждам на снимката,но тя може и да лъже.То и провисването не става от днес за утре а леко с времето се отпуска и е едвам забележимо.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е,че ако имам счупени някои от държачите отдолу купувайки нови и смяна би трябвало да се разреши проблема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от държачите е заминал,само нов.С комшията на неговият Авенсис се опитахме с какво ли не да оправим един от неговите но след няколко дена пак отваряше.Накрая го сменихме с нов и за сега не мърда.

В тубата има клипове как се сваля предната броня и когато я свалиш тогава ще си наясно кой от тях е заминал,та не бързай да купуваш до като не си сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да споделиш откъде закупихте държачите. Трябва да закупя двата под фаровете и тези до калниците, но не ги намирам никъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...