Jump to content
eransun

Handsfree

Recommended Posts

Здравейте, притежавам 2008 година ЦРВ, без хендсфри. Когато купувах колата забелязах, че има изпълнение с хендсфри. Има ли възможност да добавя към моята фабрично, ако може някой знае ли кой би свършил работа. Друг добър вариант можете ли да препоръчате до към 200-250лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, взимай едно такова бюджетно (70-80 лв.), което върши перфектна работа и си свиркай. Слагаш го на сенника, тънко и прибрано е, удобно е,чува се перфектно, а като го заредиш батерията му държи доста.я

DSC_1974.thumb.JPG.0e956ef77f4404440d3e186204b74847.JPG

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Emicha Имах подобно преди години (Sony Ericsson) и не бях доволен. Може да са ги подобрили през времето - моето беше от първите от този тип.

 

Аз на акорда съм с XCarLink с Bluetooth модул към него и съм много доволен откъм разговори. Единственото неудобство е, че за да се говори, стереото трябва да е в "CDC" режим. Купувах го директно от Китай - в БГ (нормално) са по-скъпи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За други не знам, аз говоря за тази Jabra от снимката, понеже я използвам от години.

Свързал съм си два телефона към нея (не си спомням до колко поддържаше/помнеше - 2,3 или 4) и работи безотказно, чувам и ме чуват без забележки, а като се наложи да пътувам с другата кола , само я свалям от единия сенник и я закачам на другия.

Има и по-хубави и нови модели на същия производител,(имам познати които са много доволни) но на мен, не ми трябва да сменявам нещо което ми върши работа перфектно.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Аз имам нещо подобно, но се чува доста тихо, а и не ме чуват добре.  За това съм отделил повечко пари за нещо, което ще върши добра работа. Иначе батерията държи зверски ..да. Ще прочета за тази марка. Благодаря и ако някой има друг вариант нека го сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 21 часа, Zlatozator написа:

@Emicha Имах подобно преди години (Sony Ericsson) и не бях доволен. Може да са ги подобрили през времето - моето беше от първите от този тип.

 

Аз на акорда съм с XCarLink с Bluetooth модул към него и съм много доволен откъм разговори. Единственото неудобство е, че за да се говори, стереото трябва да е в "CDC" режим. Купувах го директно от Китай - в БГ (нормално) са по-скъпи.

Къде ти монтираха Xcar-a, или сам си го сложи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам. Но всичко, което трябва да се направи, за да тръгне, е да се вкара буксата му (кабелът му трябва да е с букса за Хонда, защото има различни) на мястото на входа за външен чейнджър на гърба на радиото. Останалото е да избереш къде ще си сложиш микрофончето и изхода за флашките, и да прекараш кабелите им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...