Jump to content
gax

Инициатива на Бултрако-Пловдив?!

Recommended Posts

Колеги, жена ми е чула по радиото 1 реклама за отстъпки до 35% и безплатни консултации в Бултрако Пловдив до 19-ти май. Днес и аз чух рекламата по радиото - пускат я всеки ден сутрин около 9,30 ч. Някой от колегите в Пловдив дали не знае повече подробности (Joro_Bul) например? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да верно е, още преди месец го плануваха момчетата от сервиза и всички от клуба да се чувстват поканени!!! Аз лично ще ходя към вторник-сряда да ударя авантата от амортията :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се записах вече за четвъртък от 10.00 часа. Става с предварително записване на тел. 032 908170.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у 20 и 35% в зависимост от модела доколкото разбрах :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво включва консултацията? Технически преглед ли е? Или трябва с конкретен проблем да се занимават? Ел-кон, амортисьори ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дейности, които ще се извършват по време на сервизната кампания:- Безплатна диагностика на ходовата част- Безплатна смяна на свещи- Безплатна смяна на въздушен филтър и филтър климатик- Безплатна течност за чистачки- 35% отстъпка за смяна на оригинално масло Хонда- 25% отстъпка при смяна на масла Шел или Мобил- 25% отстъпка от цената на консумативите - валидна до 19/06/2007- 20% отстъпка от цената на резаервните части - валидна до 19/06/2007Горепосочената отстъпка ще е валидна само за клиенти посетили кампанията 14-19 май. Безплатните смени на консумативите важат само за такива закупени от магазина на Бултрако.Клиенти които не успеят да се запишат по време на кампанията ще се отдели време през следващата седмица.тел. за записване 90-81-70

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един уточняващ въпрос - Да знае някой имат ли в сервиза апаратура за проверка на преден мост ( и дали това влиза в диагностика на ходовата част ) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...