Jump to content
DMZ

Да помогнем на бебе Мартина!!!

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Мой съгражданин и бивш съученик има нужда от нашата помощ. 7 месечното му детенце на име Мартина се нуждае от трансплантация на черен дроб. Преди и по време на коледните празници се проведоха инициативи за събиране на средства, необходими за извършване на операции в Турция. Парите се събраха и операциите се извършиха, но сега е необходимо да се направи трансплантация на черен дроб в Германия, за което са необходими около 250 000 евро. До колкото разбирам към момента оставащата сума е около 140 000 евро. Helpkarma и някои благотворителни фейсбук групи вече събират средства, но сегашното положение в страната и света значително усложняват нещата. 

Знам, че момента е много труден за всички, но всяка минута е от значение за лечението на детенцето, а всеки събран лев е изключително ценен.

Затова /с разришението на админите разбира се/ се обръщам към Вас с молба за помощ, кой с каквото може!

Освен финансова помощ се приемат и идеи за събиране на допълнителни средства. 

Ще се опитам да кача клип записан от семейството както и информация за дарителската сметка.

Благодаря Ви!

 

 

https://bg.helpkarma.com/campaign/da-pomognem-na-marti-918

 

 

 

 

FB_IMG_1586946863013.jpg

Редактирано от DMZ
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Helpkarma удържат ли някакви пари при дарение или всички отиват за каузата? За предпочитане ли е да се прави банков превод?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен през онлайн банкиране ми взима левче. За всички останали начини ми каза, че има % удръжки от сумата. За това по възможност за предпочитане е банков превод. 

Благодаря! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, 

 

няколко месеца след обявяването на кампанията огромната сума вече е събрана.  Благодаря на всички, които помогнаха, както и на тези, които не са, но са помогнали в други кампании! Благодаря и на админите, които ми позволиха да се обърна към Вас! Българинът отново показа, че съдбата на децата не му е безразлична. Дано в бъдеще необходимостта от провеждането на такива кампании бъде все по-рядка!

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ВИЕ И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА! 

 

 

https://www.facebook.com/groups/1322738347744691/permalink/3447081868643651/

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...