Jump to content

Recommended Posts

имаше някъде тема за расчитане на грешки но немога да я намеря :punk: ECU то мига 14 пъти Д13б2 чистя го от бушона оправя се след това паля и пак същото :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи давам контакт светва ведъж след това гасне и след около 2-3 секунди мига 14 пъти през равни интервали :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моторчето за оборотите не ми работи и съм го исключил може би от там идва проблема аз го сменях но и с новото проблема е същия :punk: бях при Омбре и той ми каза да го исключа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка номер 14 при Д13Б2 е: 14: ELECTRONIC AIR CONTROL (EACV)Ще кажете,че повтарям колегата по-горе, но на Д13-ката някой кодове не съвпадат с кодовете на инжекционните модели(за които е таблицата горе)Щом си откачил EACV-то явно за това мига.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Ако имаш нерегулиран изпускателен клапан ще пука в гърнето, когато е студен двигателя-клапанът е по-къс и затваря плътно но когато загрее се удължава и не затваря добре, ще се оправиш с реглаж на клапани а ако не стане , с припасване, но това означават повече парички...поне за гарнитура, болтове и др. Някой слагат присадка в бензина за почистване на нагар, но тя може да ти задръсти дюзите ако я налееш в резервоара защото разбива мизерията там. Сам вземи решение... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК В темата за Д13 има надолу и за Д15.

мъ съм кьорав!!!:blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига питал навсякъде едно и също де, отговорих ти вчеравземи ми пусни едно лично с повече информация какво искаш да направиш и спри да питаш без да четеш отговорите.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3215&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...