Jump to content
svetlio80tm

Отваряне на задните врати

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

И аз се сдобих с ЦРВ преди 4 дни. Колата е 2.0 бензин, автоматик,  2016 фейслифт на 59 х.км. Беше върната в Бултрако от предишния собственик. Долу горе проучих всички екстри и донякъде менюто,  но не можах да се справя със следния проблем- задните врати не се отварят отвътре. Поиграх си с копчетата за детската защита, но успях да променя само опцията да се отварят отвън.

 

За мен това е дразнещо, защото карам малкия до училище и когато спра, той сам не може да слезе щото не може да си отвори отвътре. Трябва аз да му отворя отвън, и с копчето на шоф.  врата за централно заключване и отключване пак не става. Сигурен съм, че е възможно и вероятно пропускам нещо. В менюто съм настроил при отваряне на шофьора да се отварят всички врати, но и това не доведе до резултат. Някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забраната задните врати да се отварят от вътре се включва и изключва както си писал от копчетата за детска защита! Няма друга настройка! Ако не действа копчето, ходи в Бултрако да проверят вратите!

В менютата има опция само за отключването на вратите от дистанционното: дали да се отключва само шофьорската или всички врати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, оправих се. Ама така е, който не чете ръководството подробно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега би ли споделил, къде беше проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...