Jump to content
sve333

Дистанционно за HR-V

Recommended Posts

Здравейте, отдавна следя форума и съм собственик на HRV, но просто е толкова здрава, че не се налага да се включвам :D Сега, обаче имам проблем - кучето ми поизяде оригиналното дистанционно и си поръчах китайска кутийка, но не пасва добре. Бих искал да попитам дали е удачно да си поръчам цяло ново дистанционно от известен китайски сайт и какво? Оригиналното дистанционно е с честота 433.94 mhz Благодаря ви предварително!shhon21-screen-honda-2-button-remote-ori

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, за китайско не мога да кажа, но аз си купих оригинално като на снимката втора употреба за около 30-40лв от олх. За обучаването има тема, елементарно е. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайско за HRV няма. Кутията пасва след леко напасване.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така хубаво я напаснах, че вече изобщо не работи. Батерията може би не правеше добър контакт. Видях, че съм изкривил и пластината. Затова исках да разбера, дали няма да стане с китайско дистанционно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами напасването става след като отрежеш на бялото силиконовото горният ръб, а на долната част трябва да се зареже (Разшири) отвора за да минава едната пластина за батерията.  Имаше още нещо май дребно , но не се сещам.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...