Jump to content
zoni82

Хонда Акорд - проблем мултиволан

Recommended Posts

Колеги здравейте, днес ми се случи нещо доста странно. След като спрях, бутоните на волана отказаха да работят. Нито един не работи. Помислих си, че може да е временно, но уви през целият ден не заработиха. На таблото няма никаква индикация за проблем. Хондата е Акорд 2.2, дизел, 2009 година. Някои може ли да даде съвет от какво може да бъде, и има ли опция да се изключват от някъде и аз да съм ги спрял. Всичко останало по таблото и колата работи нормално. Благодаря предварително. 

Редактирано от zoni82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бутоните не светят и не ти работи клаксона, вероятно е от лентовия кабел навит във волана, по който тече комуникацията. Но в този случай обикновено светва и индикацията за възд. възглавница. А може просто куплунгът му да се е разместил.Ето ти нещо - за да придобиеш представа: https://acura-suv.ru/forum/threads/Не-работает-управление-на-руле-Круиз-контроль-Громкость-Каналы-и-т-д.28100/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ceco, за сега индикация за възд. възглавница не свети на таблото, а и клаксона си работи. Утре ще проверя да не би да се е разместил куплунга. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...