Jump to content
deaglebg

Прословутата резервна гума

Recommended Posts

Здравейте колеги! От скоро се сдобих с 8-ма генерация 2.2, който както е всеизвестно е без резервна гума. Може ли да ми кажете какъв размер гума ще пасне и от каква кола, понеже не ми се дават 150лв. за оригинална патерица. Също така, ако може да ми кажете, къде в София ще мога да намеря такава и да отида на място за проба. Благодаря предварително! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мазда са доста по-ефтини. Аз си взех 16 цола от мазда5 за 60 лева, перфектна. Централния отвор е с една идея по-голям ама не е болка за умиране, някой ден може да и направя втулка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно попаднах на една обява в Mobile.bg за патерица 16 цола от hr-v 2005г за 70лв и я взех. Оказа се че пасва идеално на сивика - централния отвор и междуболтовото е едно към едно. Притеснението ми беше че може да не  стане за предните колела понеже е със 17-ки джанти и заради апаратите на спирачките може да не влезне, но заспа. Така че стават 16 цоловите със сигурност от hr-v  и от акорд 7 и 8 генерация. Няма смисъл да търсиш 17 цолова патерица, че е доста по-скъпа. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...