Jump to content
to-shiba

Кой ви прави външен тунинг на колите?

Recommended Posts

Здравейте хора, моля за съвет от към майстор тенекеджия, бояджия и "детайлинг" за София, ако ще и скъпо да е просто искам да ми се свърши работа, а не да ме подмятат от тук от там и да си хвърлям парите. От както купих колата има лек удар отзад и леко ми е огъната бронята,не се залепя плътно под стопа. Два пъти ходих при един майстор, пребоядиса нещата, но каза че е трудно и не може да я изправи (много време трябва и не му се занимава). От двата пъти ходене ми излезе почти колкото да я пребоядисам цялата и честно казано не съм доволен изобщо. Не разбирам просто, гледам гробници на по 1000 години лъснати пипнати няма луфтове по брони, а моята от всяко ходене по зле и не мога да я гледам, той боядисва едно драска друго. Искам да си стегна колата и да ми радва окото и евентуално да и направя външен тунинг, евентуално нов спойлер раздувки и т.н. Моля посъветвайте ме при кого да отида не вярвам да не е възможно. Не съм от София (може и това да е причина да не ми вършат работа) и не познавам майстори, а живея тук и нямам възможност да се разкарвам до моят край.

Благодаря предварително! :)

 

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега.на "Симеоновско шосе"№136 се занимават с ремонт и възстановяване на брони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...