Jump to content
Sign in to follow this  
ntpetkov

Honda Accord 7gen 2,4 Executive

Recommended Posts

Продавам си Акорда, защото си харесах си Акура.
Колата е 2003 в края и е произведена в Япония (VIN s J... отпред), сив металик, на 253000 реални км., седан 2,4 мотор с ръчни скорости, пълен пакет екстри, най-високото оборудване за модела + тъчскрийн. Сложил съм и навигация на БГ и работи идеално. Имам чисто нови летни гуми Дънлоп от тази година и зимни от миналата, които са карали една зима, върховият модел на Континентал. Има ГИ на който преди месец смених изпарител и всички маркучи, филтри и свещи. Сменил съм доста консумативи скоро, като ремък и ролки, горивен филтър, дискове предни, накладки и масло с всички други филтри преди 2000км. Платен данък и гражданска до края на годината, каското и техническия са до април другата година. Със софийска регистрация, оглед е възможен всеки ден с предварителна уговорка. Има много малко и дребни забележки по външната част и по салона, за годините си, нищожни бих казал. Ако някой има интерес телефона ми е 0896625705 - Петко.
Цена: 11 800 лв.
P.S. Снимки ще бъдат качено до ден-два.

Edited by ntpetkov

Здрасти колега,

Ако си готов да смъкнеш цената на 6000 лв. съм склонен да дойда на оглед.

Edited by monkos
  • Haha 1

На 14.09.2019 г. at 0:29, monkos написа:

Здрасти колега,

Ако си готов да смъкнеш цената на 6000 лв. съм склонен да дойда на оглед.

Здравейте, моля подминете ако не ви харесва нещо, когато не ви достигат парите за качествена стока не е в продавача или стоката проблема.

Лек ден.

• Like 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...