Jump to content
AMD

Въпросче за покупка

Recommended Posts

Здравейте ,колеги Скоро си продадох хондата и сега ми е кофти да вървя пеш :D . Почнах да търся друга кола(задължително хонда ) Предлагат ми- 5 -ген 1.5 мисля, че е D15B2 мотора ,лети джанти,пълен ел.пакет ,нов внос с лек туниг на предния капак и калниците за 4000 лв.Бях се насочил към 6-ген но ми идват малко скъпички а тази 5-ген ми хареса.Чудя се да я вземам ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Взимай я. Според мен 5-тата е последната истински спортно изглеждаща Honda Civic. Широка и сплескана. Самолет. Пусни снимки да видим в какво състояние е все пак. 5-gen rulez

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай я. Според мен 5-тата е последната истински спортно изглеждаща Honda Civic. Широка и сплескана. Самолет. Пусни снимки да видим в какво състояние е все пак. 5-gen rulez

Снимки нямам, но е много запазена не се виждат ръжди или следи от удари поне на пръв поглед .Продавача ми е добър познат :D и сега ми я предлага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава изобщо не му мисли. Щом ти е приятел няма да те излъже. Все пак знаеш къде да я прегледаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

5-та ген. е супер. Ако колата е запазена няма да съжаляваш. Колега виждам, че си от Габрово. Ако искаш може да ми я покажеш да ти кажа мнението си /хем ще се запознаем/. Пиши на ЛС.Успех с покупката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Здравейте ,колеги Скоро си продадох хондата и сега ми е кофти да вървя пеш :lol: . Почнах да търся друга кола(задължително хонда ) Предлагат ми- 5 -ген 1.5 мисля, че е D15B2 мотора ,лети джанти,пълен ел.пакет ,нов внос с лек туниг на предния капак и калниците за 4000 лв.Бях се насочил към 6-ген но ми идват малко скъпички а тази 5-ген ми хареса.Чудя се да я вземам ли ?

Свърши чуденето :huh: Днес я взех :) Може да триете темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Честито :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,колеги Скоро си продадох хондата и сега ми е кофти да вървя пеш :lol: . Почнах да търся друга кола(задължително хонда ) Предлагат ми- 5 -ген 1.5 мисля, че е D15B2 мотора ,лети джанти,пълен ел.пакет ,нов внос с лек туниг на предния капак и калниците за 4000 лв.Бях се насочил към 6-ген но ми идват малко скъпички а тази 5-ген ми хареса.Чудя се да я вземам ли ?

Свърши чуденето :huh: Днес я взех :) Може да триете темата
Честито колега !Видях Хондата пред ОББ! Изглежда много добре.Да си я караш със здраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, градски :D !Ако качиш снимки, няма да е лошо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си я караш с здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки ще кача скоро в темата- Кой какво кара+Снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...