Jump to content
MarYoMan

Не ми се вдига стъклото от жегата!

Recommended Posts

Здравейте пичове, имам проблем със стъклото на моята хонда. Имам сивик 7 генерация 2 врати. И лявото стъкло спира да работи през деня докато е жега. Щом температурата падне отново се оправя и работи. Проблема го имам 2 години вече, но зимата и пролетта не е имало и един ден засичане. Но от май до сега когато е жега като сега не бачка стъклото! Съвети ако може да ми кажета какво да правя ще ми бъдат много полезни момчета!?
 
Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk
 
 


Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/4/2019 at 12:31 PM, MarYoMan said:

Здравейте пичове, имам проблем със стъклото на моята хонда. Имам сивик 7 генерация 2 врати. И лявото стъкло спира да работи през деня докато е жега. Щом температурата падне отново се оправя и работи. Проблема го имам 2 години вече, но зимата и пролетта не е имало и един ден засичане. Но от май до сега когато е жега като сега не бачка стъклото! Съвети ако може да ми кажета какво да правя ще ми бъдат много полезни момчета!?
 
Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapat

 

подобно е и със заключващите машинки на дистанционното при  Хондите  и на моята 6 ген. в жегата спира да работи пасажерската врата и като спадне температурата се оправя, по форумите пишеше някъде, че някаква биметална пластина в моторчетата била причина в жегата


 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...