Jump to content
Babangida10

Хонда Сивик 8 гасне в движение.

Recommended Posts

Здравейте ,някой знае ли къде в Бургас освен при Апостолов може да се направи диагностика на Хонда Сивик 8, 2006година е колата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, Babangida10 написа:

Здравейте ,някой знае ли къде в Бургас освен при Апостолов може да се направи диагностика на Хонда Сивик 8, 2006година е колата. 

 

За гасненето в движение са ми казвали колеги, че е било от кофти горивен филтър.. дано не е нещо по-лошо :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на датчика на коляновия вал, имал съм такъв проблем с друга кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не била загаснала а спряла и след като са я избутали повече не е запалила,колата е с онези полуавтоматични скоростни кутии ще се окаже май съединител или скоростна кутия на платформа ще я карат на 5 километър при момче на име Христо ще ви информирам за работата която ще свърши ако я свърши и с какво мнение и впечатления съм останало. Колата я кара жена ми а аз не съм в страната и за това подведох малко с инфото за случилото се ама....

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Babangida10 написа:

Колата не била загаснала а спряла и след като са я избутали повече не е запалила,колата е с онези полуавтоматични скоростни кутии ще се окаже май съединител или скоростна кутия на платформа ще я карат на 5 километър при момче на име Христо ще ви информирам за работата която ще свърши ако я свърши и с какво мнение и впечатления съм останало. Колата я кара жена ми а аз не съм в страната и за това подведох малко с инфото за случилото се ама....

 

 

Съжалявам за тъпия въпрос, но като е робот на коя предавка е колата като се опитва да я запали? Ако не е на N няма да може да запали (Поне при други роботи и автоматици, които съм гледал е така).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това смятам че е скоростна или съединител лоста е на N но явно е на скорост не може да я освободи ли не знам 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето нещо, което може да помогне https://www.civinfo.com/forum/engines-transmission-8g/78825-if-your-i-shift-stuck-some-gear-wont-start-car-read.html

СЪщо така може да пробвате, преди това, да откачите акомулатора за няколко часа, след това го закачате, правите диагностика, триете грешки и пробвате.

Също така е добре да се провери хидравличната течност на съединителя.

Също така може и четките на някой от моторите в актуатора да са заминали.

Редактирано от Rakeem

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам я в Хонда Бургас два пъти я връщат,караме я ден до два и пак светва чек систем пали но стои на неутрална не включва ,единия път докато я карах към сервиза в движение мина на 3та предавка и не смени на друга но бях близо и я Закарах до сервиза ,последно казаха че слаб акомулатора и бърка компютъра смених го и пак ме остави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...