Jump to content
lamby

Мнения за Civic 6 ген.

Recommended Posts

Става въпрос за тази кола CIVIC, ходих да я гледам и ми хареса доста. Километрите много са ми съмнителни, но по документи изглежда, че са толкова :ph34r: .Въпроса е че мотора е D14A3 75HP, a по обява е 90 кончета ??????, ako някои случайно е гледал тази кола ще бъде супер да сподели мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера четох някъде тук че точно на този модел и точно този двигател със смяната на една гарнитура на входните колектори струваща около 6лв. двигателят става 90кс. Няколко колеги са го правили това вече и двигателят работел перфектно :ph34r: И на мен не ми се виждат реални тези километри, но и 200 000 да са пак не е проблем :lol: не му мисли много, ако ги имаш парите-вземай я :lol:

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паричките са много мой!Може да се намери и за 6000лв. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо са си супер много ама!!!! Гледах доста от тези по 6000 - 7000 и бяха меко казани трагедии, коя боядисвана от някои ученик, коя 50% от екстрите са работели в някое далечно минало, другото което ми направи впечатление е че пластмасите и другите неща по интериора са разтропани яко. В този ред на мисли тази беше перфектна, но тези 75 магарета и тази цена направо ме убиват :lol::lol::ph34r:

Редактирано от lamby

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кинтите са безумни ! На тая цена ше си купиш Акорд или Прелюд...а разликата е огромна ! Аз не бих "кихнал" толкова много ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер колица е. верно парите са и доста но пък ако наистина е на 48000 км....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаб мотор, главозамайваща цена, както се и предполагаше продължавам с търсенето ;) , но както е тръгнало ще се преориентирам към друга марка возило, а хич не ми се ще ;)

Редактирано от lamby

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се преориентирваш, за тези пари спокойно можеш да си вземеш Сивик 6 ген. ВТЕК, което си е много добър вариант ;) Например 1,5 115кс D15Z7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се преориентирваш, за тези пари спокойно можеш да си вземеш Сивик 6 ген. ВТЕК, което си е много добър вариант ;) Например 1,5 115кс D15Z7

Точно това търся и то с 4(5) ако може да е, но такава машинка хич няма, аз съм пуснал един POST в раздела Купува/продава, но и там не се появява нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с 4/5 врати говорим за по-различен външен вид от този на колата чиято обява си пост-нал. С 4/5 врати са тези Сивици: CIVICразликата между двата е че този който е с 3 врати е правен в Япония, а с 4/5 е английско изпълнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези с 4(5) са предпочитаният модел за мен за това съм обявил, че търся такава, вариянта 2(3) врати остава като алтернатива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех в търсенето! " Който търси- намира!" Но трябва да имаш и малко търпение. Правилно си се ориентирал към марката, рано или късно ще излезе каквото искаш. От личен опит ти го казвам!!! Аз от бързане се насадих на един Голф 3 ГТИ, който го имах за 1 седмица и само с Божията помощ го продадох с малко печалба отгоре и дочаках радостния миг, когато моята Хонда стъпи на Българска земя. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...