Jump to content
madjoint

Проблем с електрониката по таблото

Recommended Posts

Здравейте , от скоро съм собственик на  cr-v 2.0 128кс 1998г. Проблема е следният : купих я преди 3 дни и всички стъкла си работеха нормално с изключение на предно ляво което се вдигаше доста бавно , днес след обяд вече престана да работи нито мога да го смъкна нито да го вдигна ! Другото което ми направи впечетление е ,че часовника ту работи , ту не , и лампата на копчето на климатика също свети когато си поиска ! Някой колега сблъсквал ли се е съези проблеми и дали са някаква сериозна повреда по електрониката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника има доста клипове  как се оправя чрез запояване или го дай на жичкадия.Прозореца пак на еладжия да отвори вратата да види мотора и механизма за вдигане.Също той да види тази лампа на климатика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото , но ми се искаше да знам дали то е е някакъв общ проблем по електрониката или са отделни проблеми ! Тази вечер след като колата истина и не беше напечена от слънцето  прозореца се оправи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника рано или късно при всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на кабелите към вратата. Проблемите не са свързани. Колега прочети малко в старите теми, има достатъчно информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...