Jump to content
cecobg

Съвети при покупка на Сивик 8ма ген.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Насочил съм се към Сивик 8ма генерация дизел,по възможност TYPE-S с панорамен таван,подгрев на седалките,двуцветния салон (бежов) и навигация. За съжаление са доста малко тези бройки(даже със всичко изредено,направо си няма такова в сайтовете...),и най-вероятно ще се наложи да направя някакъв компромис с нещо,най-вероятно от TYPE-S ще се откажа и бежовия салон. Много малко са бройките с този салон и останалите екстри,и то все далеч от мен,а още повече версийте TYPE-S поне това което гледах са доста опоскани като екстри... Моля дайте съвет за дизеловия мотор,какво да гледам,какво е желателно да има като екстра и какво не е желателно да има като екстра ? От коя година да ги гледам (казаха ми,че имали проблем със съединителя преди 2007,след това го отсраняват,не знам дали е така) ? Друга дилема която ме мъчи е дали да е нов внос или от човек (регистрирана),нещо нямам доверие на автокъщите,а от човек все пак е по-друго кола която се кара всеки ден,а не просто да седи на паркинга,но монетата има две страни... Също така искам да ви попитам,навигацията работи ли за България и има ли смисъл от нея или е просто за украса (дали защото няма за нашата държава,или е крайно неудобна за използване няма значение) ? Също така,при оглед на такава дизелова кола,какво да гледам и за какво да внимавам ? Споделиха ми за колекторите...

Бих се радвал да чуя вашите съвети и насоки,а може и предложения на конкретни коли. Да споделя че съм от София,но бих и попътувал за читав модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ми хареваше Type S-а ама разума натделя, взех си 5врати Sport с повечко екстри и после и сложих S пакет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пред същата дилема...Просто няма читав вариант 1.8 и се чудя дали да не се оглеждам за Акорд 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...