Jump to content
Guest пламен1

Ще купувам СИВИК

Recommended Posts

Guest пламен1

Здравейте , аз съм нов член на клуба и ми предстои купуване на хонда сивик.Ще съм благодарен да чуя мнения относно модела 91-94 год.,двигателите 1.3 ,1.5 и 1.6 всмисъл кой си заслужава най много,може ли да се сложи обикновена газова уредба и кой двигател ще е най-икономичен. Колко л/100 ще горят и трите двигателя нещо по-особено по колата чупи ли се и т.н , за съжаление нямам познати с такива коли и във Вас ми е надеждата за информация .Благодаря предварително :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл! Тук ще намериш много помощ, но преди да попиташ използвай търсачката за да провериш дали някой вече не е задавал същият въпрос, а по-специално твоят е задаван поне веднъж месечно. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо нека те поздравя за това че си избрал да си купиш Хонда. Предполагам под модела 91-94 имаш предвид Сивик 5 генерация. Аз карам 5 ген седан Д15Б2 /ако това не ти говори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, успех в търсенето, че аз малко съм се отчаял да ти кажа... търся си и аз сивик, обаче точно тоя 1,6 ВТЕК...обаче няма нещо оферти... гледам да е след 96,97-ма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОЗДРАВИ ЗА УМНОТО РЕШЕНИЕ, ТРУДНО СЕ НАМИРА 1.6 ВИТЕК ЗАЩОТО КОЙТО СИ ГО Е КУПИЛ НЕ ГО ПРОДАВА :ph34r:. ЖЕЛАТЕЛНО Е ДВИГАТЕЛЯТ ДА Е 1.5 ИЛИ 1.6- И БЕЗ ВИТЕК СИСТЕМА СЕ ПРЕДСТАВЯТ ДОСТА ДОБРЕ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за 1.3 някой може ли да каже нещо че е един от най често срещаните,мерси на колегата горе с 1.5 двигатела май към него ще се насочвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за 1.3 някой може ли да каже нещо че е един от най често срещаните,мерси на колегата горе с 1.5 двигатела май към него ще се насочвам :)

Ами 1.3 двигателя не е никак лош, неприятното е че е по-слаб от 1.5 а разхода му не е кой знае колко по-малък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 1.3 и съм много доволен от разхода 5 извънградско и 7/7.5 в града при нормално каране до 4000 оборота наистина по слабичка е от батковците,но и тя след 4000 об. излита доста прилично по вероятно е 1.3 двигателя да е по запазен щото малко са хората дето ще са се рязкали с този двигател,но ако ще правиш дръпки с Хондето избери по голям двигател!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...