Jump to content
Guest AERODECK

Бях във Варна

Recommended Posts

Guest AERODECK

Една седмица работих във Варна.Нагледах се на Хонди, Тойоти и Митсубишита, но най вече Хонди.Ами тя любимата ми марка във Варна е по-популярна от фолкскаруца бе хора.И половината Хонди ги карат моми.Моми, дето не си поплюват с десния педал. Даже се изпъвахме с един чичко с Аеродек същия като моя от Златни до Варна. Евала моми и момци от Варна!!!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......да не излезе сега приказка,че караме женска кола(например като за Тиграта,че я карат жени или гейове) :rolleyes::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че каква е версията за Тиграта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една седмица работих във Варна.Нагледах се на Хонди, Тойоти и Митсубишита, но най вече Хонди.Ами тя любимата ми марка във Варна е по-популярна от фолкскаруца бе хора.И половината Хонди ги карат моми.Моми, дето не си поплюват с десния педал. Даже се изпъвахме с един чичко с Аеродек същия като моя от Златни до Варна. Евала моми и момци от Варна!!!:rolleyes:

Тенкю,тенкю :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че и в софето момите доста ги джиткат хондите. :rolleyes: Единствения недостатък е, че тук си нямаме моренце. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя любимата ми марка във Варна е по-популярна от фолкскаруца бе хора.

Все пак сме по- на Изток ;) Хондите от Япония акостират първо при нас! ;);) А що се отнася до момите гледам във Варна има един Сивик 7 ген. с бургаска регистрация каран от много яка мацка ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи вярно е това за многото хонди там....не сам ходил от миналото лято ама едва ли картинката се е променила в отрицателна насока;) Незнам, ама си счупих врата от заглеждане по хонди миналата година;) Много ми се искаше да видя и на Dragi4a зверчето, но така и не ми се усмихна щастието ;) Евла Варна ;)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи вярно е това за многото хонди там....не сам ходил от миналото лято ама едва ли картинката се е променила в отрицателна насока;) Незнам, ама си счупих врата от заглеждане по хонди миналата година;) Много ми се искаше да видя и на Dragi4a зверчето, но така и не ми се усмихна щастието ;) Евла Варна ;)

Миналата година бе6е сукал4е ;) Абе има Хонди стараем се да ви радваме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи вярно е това за многото хонди там....не сам ходил от миналото лято ама едва ли картинката се е променила в отрицателна насока;) Незнам, ама си счупих врата от заглеждане по хонди миналата година;) Много ми се искаше да видя и на Dragi4a зверчето, но така и не ми се усмихна щастието ;) Евла Варна ;)

Миналата година бе6е сукал4е ;) Абе има Хонди стараем се да ви радваме ;)
Е засега доста добре се справяте;) Само откакто си почнал да продаваш твоита и вече продажбата е факт, едно не ми дава мира....... какво ли се гласи на хоризонта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак сме по- на Изток ;) Хондите от Япония акостират първо при нас! ;);) А що се отнася до момите гледам във Варна има един Сивик 7 ген. с бургаска регистрация каран от много яка мацка ;);)

Тая мацка ми беше колежка в университета.Освен,че е хипер красива е и много яка като човек ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, досега не обръщах внимание че има доста Хонди във Варна. Вчера ходих да си слагам летните гуми и бях приятно изненадан - 3 Хонди се бяхме наредили една до друга на вулканизатора. Просто чудесна гледка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, сме много във Варна :( ! От онзи ден, имаме вече и ново купе 5г., да видим момчето кога ще се регистрира... На нашата улица е яко... пред нас е моята, малко по-нагоре е на братовчед ми 4г. хеч, единия съсед е със същия хеч, като моя, само че японски, а неговия съсед е с 5г. хеч и от вчера момчето с купето... Много сме, силни сме ;)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че нямам снимки от днес, да ви покажа как бяхме на центара на Русе с колегите от Варна.... и тук видяхме, че сте МНОГО :P п.п. А ако, всеки съклубар от Варна днес беше дошъл с личната си кола, картинката щеше да е още по хубава :P е Драги4а в момента е без Хонда, но май не му беше зле да го возят :D Евала пичове.....супер сте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както е тръгнало ще се увеличим след 3-4 дни! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...