Jump to content
Guest martyhonda

Teniski Honda

Recommended Posts

Guest Iltcho

хайде качете ги някъде другаде и дайте линк за да мога да ги видя и аз че тука не става ...  :cool:  ;)  ;)

Съжалявам, но не знам къде мога да ги кача и затова помолих Виктор да го направи, но той не е видял темата явно ;) Ако ми кажете, как мога да ги сложа тук във форума ще ви бъда благодарен ;)
Дай на express@isv.net или ildimitrov@abv.bg аз ще ги кача и ще постна, за да са достъпни за всички ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Моите уважения , но да се твърди , че И-стайл нищо не прави е малко несправедливо!Аз лично нося тениска изработена от него !Просто пришка му излезе на езика от говорене и накрая реши да направи за нас тениски , пък който му хареса дизайна(който не е само един)и иска да се включи- да заповяда!А по отношение на разпознаването на марките - от дете прави разлика между опел , трабант и прочие!

тарикат, ти да не си му секретарка??? :D Дай ми линк къде точно е пусната тема ??? ;) Нещо бавен ли съм или ... сляп??? :D Ай не говори глупости моля те и да запазим добрия тон. Носел си си тениска - ами снимай я и я покажи бе:D Не е проблем парите, а да намерим най-добрия вариант качество-цена:D И спрете да дрънкате глупости:D

 

I-style prelude-BA4- метни едно око на това http://www.sitotehnika.com/uslugi/textil/t_shirt.html

пичовете се справят много добре освен това колегата MBA е работил с тях. Цените ги споменах- може и друга да стане офертата зависи от бройките

I-style, братле, явно ако оставим други да се мешат - на бой ще ни изкарат. За това ти предлагам да се намерим из icq или irc или да си пишем по мейлове, лични съобщения и така нататък, да обсъдим вариантите, да изготви всеки свои проект и ценова листа и да я пуснем ЗАЕДНО ;) на гласуване от колегите. Мисля, че това е най-добрия вариант. А тениските на сайта наистина са добри ;):D Днес или утре и аз ще покажа тениски правени от фирмата, която аз имам предвид, ще ги подложим на гласуване и готово :D
няма да я снимам , а ако имаш път към софия на някоя от срещите ще ти я покажа!а темата беше разисквана преди доста време , може да не си нито бавен нито сляп , просто си забравил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...