Jump to content
Guest martyhonda

Teniski Honda

Recommended Posts

Guest martyhonda

Koga 6te si napravim teniski s logo na kluba,Vijte kolegite ot AUDI napredvat i sa napravili mnogo gotini teniski!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами казвате ми имам приятели , събират се пари,правят се подготовки , одобрявате ги и за една седмица мисля че са готови. ;) Бях питал за цени и ако не се лъжа фанелка хубава,българско производство с печата идваше към 6 или 8 лв,но не знам точно , да не ви излъжа :ppp Най-добре да се пусне анкета колко човека искат и така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Ами това е супер идея! Мисля че ще се приеме много добре от всички, а и парите могат да се съберат сравнително бързичко... да речем... на следващата среща. Трябва само да се одобри проекта и това според мен ще бъде най-трудната част. Като знам колко е трудно да се избере място за среща, и то при положение че опциите са 2-3, какво остава за дизайн на логото на клуба ;) Добре че някои от колегите се открояват с ярки организаторски умения, че без тях ще сме жив зян. :P Принципно смятам че идеята е супер и я подкрепям напълно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Да идеята е хубава, наистина. Нека да помислят някои от нашите умове и да го деистваме. И аз съм вътре ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

4 броя за мене,ще ви дам размери ако се реши нещо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

От едно известно време го бистрим тоя въпрос, колегата Prelude-BA4 има доста примамливо предложение освен това. Така че скоро и това ще стане. Само дано не се получи като със суичерите, да ги :P в гъза, да ги... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Ами събираш половината пари поне капаро,иначе пак така ще стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

...Само дано не се получи като със суичерите, да ги :P в гъза, да ги... ;)

Какво е станало със суичерите? Да не би да има залежали? Ако има някой - вземам го на двойна цена! :ppp:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

що наистина не пуснете една предварителна анкета, че поне да се знеа горе-долу какъв е интереса, щото ако много хора искат, то и цената ще е по-ниска.а пък за дизайн, все ще се стигне до консенсус в последствие..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

що наистина не пуснете една предварителна анкета, че поне да се знеа горе-долу какъв е интереса, щото ако много хора искат, то и цената ще е по-ниска.

Така е. Нека да се пусне една анкета и даже след това да се измисли нещо- всеки който иска тениска да даде пари и да се действа. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Аз също съм за пуснете една анкетка да видим, какво ще се получи и после на среща събираме кинти и на другата хоп с фланелки Хонда :ppp може и шалчета ако се позабавим. :P Бъзик ако Тино ги прави за мене двечки. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chiko_

Идеята е готина, ама докато се наканим ще трябва да правим и якета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Такам, ... нека внеса и аз малко яснота по въпроса с износа на магданоса - или тениските пичове :ppp Мой бивш преподавател по изобразително изкуство (това съм завършил средно образование) има рекламна къща. В момента обаче има доста голяма поръчка тениски от In-time куриерска фирма, след което сменя доставчика на материали до седмица. Говори ми нещо за по 1.50 - 2 на тениска без печат и още лев два максимум за печата. ВСЕ ОЩЕ ТОВА НЕ Е ОКОНЧАТЕЛНАТА ОФЕРТА ОБАЧЕ!!! Като имам някакъв резултат относно цени => качество, ще кажа и ще пуснем тема с предложение как точно да изглеждат тениските :D За сега чакам ориентировъчни цени, а въпроса с тениските - от 2 седмици изтезавам нашия администратор (Вик извинявай, вярно е че те поизпотих доста с тези лога и глупости) и обсъждане :P хайде, чакайте резултат скоро и поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

за мен три по големички ако обичате- примерно 4xl :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

и аз съм за :ppp;) аз си направих вече една но ми излезе 15кинта :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

аз си направих вече една но ми излезе 15кинта ;)

Именно за това трайте малко де :P Ще има за всички от сърце :ppp:P:D;):D после зад волана и :P;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Koga 6te si napravim teniski s logo na kluba,Vijte kolegite ot AUDI napredvat i sa napravili mnogo gotini teniski!!!

Аз ще ти кажа кога ще си направим тениски ХОНДА- никога. Аз предложения за ситопечат и за бродиране съм дал отдавна никой не се заинтересува. Тук просто на никой не му пука за каквото и да било. Аз съм се ровил да потърся хора за да го изпълнят- дали са ми цени при определени бройки, но съжалявам докато не се взвмв общо решение аз / а вярвам и никой друг/ няма да си бръкна в джоба за да платя тениски за целия клуб. Освен това като винаги на някой няма да му хареса, някой ще има претенции- така че преди да се правят подобни неща трябва да се вземе окончателно рещение за да няма мрънкащи, недоволни и т. н. За незапознатите ще пусан отново цените за ситопечат и за бродиране /ако имате желание/. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Тук просто на никой не му пука за каквото и да било.

Не е съвсем така трябва да се направи една после още поне две анкети и на четвъртата може и да стане нещо. Ти дай цени за най-обикновена бяла тениска с голям надпис Хонда на гърба и надпис Хонда фен клуб отпредпък аз ще пусна анкета 1ва серия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Ти дай цени за най-обикновена бяла тениска с голям надпис Хонда на гърба и надпис Хонда фен клуб отпредпък аз ще пусна анкета 1ва серия.

значи говорим за следното 50 тениски + 50 суичъра - сито печат около 120 левабродерията- 20 лв. за програмата и по около 5 лв. на тениска- зависи от размера на бродерията.Пичовете са много точни и за ситопечата гарантирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Koga 6te si napravim teniski s logo na kluba,Vijte kolegite ot AUDI napredvat i sa napravili mnogo gotini teniski!!!

Аз ще ти кажа кога ще си направим тениски ХОНДА- никога. Аз предложения за ситопечат и за бродиране съм дал отдавна никой не се заинтересува. Тук просто на никой не му пука за каквото и да било. Аз съм се ровил да потърся хора за да го изпълнят- дали са ми цени при определени бройки, но съжалявам докато не се взвмв общо решение аз / а вярвам и никой друг/ няма да си бръкна в джоба за да платя тениски за целия клуб. Освен това като винаги на някой няма да му хареса, някой ще има претенции- така че преди да се правят подобни неща трябва да се вземе окончателно рещение за да няма мрънкащи, недоволни и т. н.

 

За незапознатите ще пусан отново цените за ситопечат и за бродиране /ако имате желание/. ;)

колега, мога ли на първо четене, да те помоля да смекчиме тона до нормално?? :P

 

Второ - за цени за ситопечат и бродерия - никой нищо не е казвал!!!

Трето - за какъв тип ситопечат говориш - нормалния с текстилна боя или гумиран, който стои релефен???

Четвърто - трябва да се подложи на гласуване дизайн на картинката, каква да бъде, къде да бъде, и как да бъде. Като на тебе ти ПУКА за клуба, защоне си пуснал тема отделна ???Аз как мога да извивам Виктор на ICQ да ми праща лога и така нататък, за да могат хората да ми направят примерни цени!!! Като имаш цени - пускай тема, а недей писка, че на никой не му пука !!!

 

Нищо лично :lol: ама наистина се ядосах с виждането ти по темата.

 

П.П ТЕНИСКИ ЩЕ ИМА, ТА АКО ЩЕ 10 БРОЯ ОТ ДЖОБА СИ ДА ПЛАТЯ, ЗА ЗА ОТКУПЯ И СИТОТО, ПЪК ЗА РАЗМНОЖАВАНЕТО - ЩЕ МУ МИСЛИМ

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Споко де. Който има предложения, чисто и просто нека ги напише, няма нужда да се караме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Споко де. Който има предложения, чисто и просто нека ги напише, няма нужда да се караме.

И аз туй казвам :P Давайте идеи или пускайте анкета. Аз съм плътно с вас :P:lol:

Просто ме дразнят изказнавия като

I-style - Тук просто на никой не му пука за каквото и да било.

Та ще правим ли тениски колеги или ДА :P Давайте предложения, кой какво може да уреди и да изберем най-изгодния за нас вариант ;):D:P:)

 

П.П. като се поразрових в нета реших да ви пусна това:

 

Публикувано изображение

 

сайт-а е каталог за тениски

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

много е добра идеятаобаче имам един въпросние които не сме от софия как ще плащаме/получаваме?ама вие първо ги направете пък все ще измислим нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Аз ще ти кажа кога ще си направим тениски ХОНДА- никога. Тук просто на никой не му пука за каквото и да било. няма да си бръкна в джоба за да платя тениски за целия клуб.

ЧШШШШШШШ леко бе :P;) Кой уши байрака ,кой му сложи знака.По-спокойно ако може :) Бъркали сме се и то не веднъж.И сега ще се бръкнем.Не се прави на обиден .И не с тоя тон.:lol: Когато сме се бъркали за такива неща(тениски 2 модела,суичери)ти май не си правил разлика м/у Honda,Opel и Trabant.На приказки си много загрижен. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

много е добра идеятаобаче имам един въпросние които не сме от софия как ще плащаме/получаваме?ама вие първо ги направете пък все ще измислим нещо :P

ами например по куриер с наложен платеж :lol: е,ще натовари цената с 3-4лв,но да идеш до сф е доста по-скъпо,нали? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

 

Аз ще ти кажа кога ще си направим тениски ХОНДА- никога.   Тук просто на никой не му пука за каквото и да било.  няма да си бръкна в джоба за да платя тениски за целия клуб.

ЧШШШШШШШ леко бе :D:P Кой уши байрака ,кой му сложи знака.

По-спокойно ако може :P

Бъркали сме се и то не веднъж.

И сега ще се бръкнем.

Не се прави на обиден .И не с тоя тон.:lol:

Когато сме се бъркали за такива неща(тениски 2 модела,суичери)ти май не си правил разлика м/у Honda,Opel и Trabant.

На приказки си много загрижен. :P

Омбре, не се нерви с глупости.Успокойте топката моля. Утре или вдругиден ще имам цени и ще има оферти поели сме инициатива да изготвим проекти с Виктор и да ви предложим да си направиме фанелки от 2 седмици вече :P но с нерви най-много да си разтропате здравето. Не мисля,че ще ви е необходимо. Make love not WAR ;)

 

TYPE-R Ако има хартисал суичер при тебе - купувам!!!:)

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

TYPE-R Ако има хартисал суичер при тебе - купувам!!!  ;)

Да бе и аз попитах има ли такова нещо. Даже казах, че давам двойно :lol::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

TYPE-R Ако има хартисал суичер при тебе - купувам!!!  :D

Да бе и аз попитах има ли такова нещо. Даже казах, че давам двойно :P:P:)
Бегай бе ФЕРАРИСт ;) за мене си е :P Аз ще подкупя бате Сашо (Омбре или Type-r) с бутилка врачанско червено вино :P:lol:;);) Базик за става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Ето едно предложение от мен: http://stef.free.online.bg/Fanelki-6apka-HondaИзвинявам се за странния вид на снимките, но ги правих току-що...Това не е нити сито-печат, нито бродерия. Нарича се "Flock" и е текстилен материал с много добри качества. Рано, или късно фанелки ще се направят, но ми се ще да кажа, че в повечето рекламни агенции, ефтините фанелки са пълен боклук. Затова мисля, че ако ще се прави нещо, добре е то да е качествено, а не след третото пране да се чудиш, дали тази фанелка е на баща ти, или на дъщеря ти...п.п. Моля Виктор да качи снимките на видимо за всички място, защото някои колеги, няма да могат да ги видят... Благодаря предварително :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondavan

Привет на ХондаджиитеПосетете www.jkchonda.com и ще видите, че вече се предлагат какви ли не аксесоари с логото на любимата ни марка ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Аз ще ти кажа кога ще си направим тениски ХОНДА- никога.  Тук просто на никой не му пука за каквото и да било.  няма да си бръкна в джоба за да платя тениски за целия клуб.

ЧШШШШШШШ леко бе ;):) Кой уши байрака ,кой му сложи знака.По-спокойно ако може :D Бъркали сме се и то не веднъж.И сега ще се бръкнем.Не се прави на обиден .И не с тоя тон.:P Когато сме се бъркали за такива неща(тениски 2 модела,суичери)ти май не си правил разлика м/у Honda,Opel и Trabant.На приказки си много загрижен. :P
Действия ОМБРЕ не думи действия:lol:!Айде да го решим накрая това а колкот до това да се првя на сърдит прекалено съм над тези неща.prelude-BA4- метни едно око на това http://www.sitotehnika.com/uslugi/textil/t_shirt.htmlпичовете се справят много добре освен това колегата MBA е работил с тях. Цените ги споменах- може и друга да стане офертата зависи от бройките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Моите уважения , но да се твърди , че И-стайл нищо не прави е малко несправедливо!Аз лично нося тениска изработена от него !Просто пришка му излезе на езика от говорене и накрая реши да направи за нас тениски , пък който му хареса дизайна(който не е само един)и иска да се включи- да заповяда!А по отношение на разпознаването на марките - от дете прави разлика между опел , трабант и прочие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

И ако някой каже , че няма 8 или 10 лева за тениска , да ме извинява , ама звучи смешно, бих попитал с какво тогава си купува храна и бензин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

абе пичове това е "общи дискусии" а не надприказване, винаги много се говори големи думи се казват а като се опре до 2лв се местиме на масите отвън, та тия приказки трябва тема или анкета и тн. сам ги чел и слушал много ама що некой не пусне една, щото е поемане на отговорност а това е вече малко сериозно и като резултат хората които поемат отговорност хапнат дебелия колец а други се местят на масите отвън.апа може и да греша ако е така се извинявам, а и държа да се обедя в противното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Моите уважения , но да се твърди , че И-стайл нищо не прави е малко несправедливо!Аз лично нося тениска изработена от него !Просто пришка му излезе на езика от говорене и накрая реши да направи за нас тениски , пък който му хареса дизайна(който не е само един)и иска да се включи- да заповяда!А по отношение на разпознаването на марките - от дете прави разлика между опел , трабант и прочие!

тарикат, ти да не си му секретарка??? :) Дай ми линк къде точно е пусната тема ??? :D Нещо бавен ли съм или ... сляп??? ;) Ай не говори глупости моля те и да запазим добрия тон. Носел си си тениска - ами снимай я и я покажи бе!!! Не е проблем парите, а да намерим най-добрия вариант качество-цена!!! И спрете да дрънкате глупости!!!

 

I-style prelude-BA4- метни едно око на това http://www.sitotehnika.com/uslugi/textil/t_shirt.html

пичовете се справят много добре освен това колегата MBA е работил с тях. Цените ги споменах- може и друга да стане офертата зависи от бройките

I-style, братле, явно ако оставим други да се мешат - на бой ще ни изкарат. За това ти предлагам да се намерим из icq или irc или да си пишем по мейлове, лични съобщения и така нататък, да обсъдим вариантите, да изготви всеки свои проект и ценова листа и да я пуснем ЗАЕДНО :P на гласуване от колегите. Мисля, че това е най-добрия вариант. А тениските на сайта наистина са добри :P:lol: Днес или утре и аз ще покажа тениски правени от фирмата, която аз имам предвид, ще ги подложим на гласуване и готово :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

ето и един адрес и от мен ;) www.extremeteambg.com :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ето едно предложение от мен: http://stef.free.online.bg/Fanelki-6apka-Honda

браво HORSE, много добре изглежда тениската - искам и аз такава!
хайде качете ги някъде другаде и дайте линк за да мога да ги видя и аз че тука не става ... ;):cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

хайде качете ги някъде другаде и дайте линк за да мога да ги видя и аз че тука не става ... :cool:;);)

Съжалявам, но не знам къде мога да ги кача и затова помолих Виктор да го направи, но той не е видял темата явно ;) Ако ми кажете, как мога да ги сложа тук във форума ще ви бъда благодарен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...