Jump to content
Valentin Veselinov

Cruise control

Recommended Posts

Здравейте, 

Преди около месеца се сдобих с Хонда Сивик 8 генерация дизел, за съжаление, може би от еуфорията по първата ми самостоятелна кола не забелязах някои неща, но сега ги забелязвам. На таблото имам лапички за индикация на Cruise control, но колата дойде с волан без нужните бутони за функцията. Разгледах снимки от обявата като ми я показаха и се оказа че на обявата е с волан с всички бутони, а като я докараха е с друг волан, ще прикача снимки. Въпроса е някой има ли представа колко струва такув волан +монтажа му и от къде да се сдобия с такъв за да може да използвам  Cruise control - ла. 

 

Screenshot_20190106_115031.jpg

IMG_20190106_121322.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на таблото има всички лампи, въпросът е твоята с какво ниво на оборудване е реално.

Сигурен ли си, че снимката с волана с круиз-а е снимка на тоята кола, а не на някоя друга? Питай този, от който си я купил защо е сменен волана и каква е била причината.

Редактирано от koszabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са неудобни за преценяване снимките, но ми се струва, че са различни коли. Едната е с волан от Комфорт, а другата от ниво Спорт нагоре.

 

На тази от комфорт, ясно се вижда, че няма автоматични светлини, докато на другата се вижда, че има автоматични чистачки. Не знам дали двата сензора вървят в комплект, но ако трябва да предполагам, бих казал точно това - колите са различни.

 

Все пак още някоя снимка на твоята кола би била от полза. Ако съмненията се потвърдят, надали смяна на волана би решила въпроса.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие има ли? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сори за закъснелия отговор, да оказа се, че колите са различни, излъгали са ме и тъй лато съм доста наивен явно, не съм се усетил. Показаха ми една а ми продадоха друга, но както и да е, ще си сърбам попарата.... Благодаря все пак помоща:) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...