Jump to content
honda1234

Check system ( battery)

Recommended Posts

Привет :)

Появи се следния проблем при мен- преди около 10 дни ми светна нотификация check system, в ляво ми се показа червено акумулаторче. Изчезна след 30 секунди. В последната седмица се появяваше и изчезваше. На комп.диагностика не показа да има никаква записана грешка. Преди два дни тръгнах на ски и тя тотално умря- започнаха една по една да ми се появяват всички лампи на таблото, изчезна ми дори и хидравликата. Добре че бях още в София. Изгасих и исках да запаля- никакъв ток.. донесоха ми друг акумулатор, запалих, но пак светна чек систем. Предполагам проблема е в алтернатора?

Моля, ако някой е имал такъв случай и/или познава човек, който разбира и може да ремонтира акумулатори, нека да сподели :)

 

Весели празници !

 

п.п. Колата е Акорд, 8 серия 

Редактирано от honda1234

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа човек, който може да ремонтира Алтернатори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият сервиз, свалят го, или те го оправят или ще го носят на алтернаторджия. За час-два си на пътя ... Стига да не е днес ... до 2-3ти няма кой да те пипне според мене 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След бул"Сливница" по  ул"Раковска " към ул "Козлодуй" има богат избор .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 12/30/2018 at 11:45 AM, honda1234 said:

Привет :)

Появи се следния проблем при мен- преди около 10 дни ми светна нотификация check system, в ляво ми се показа червено акумулаторче. Изчезна след 30 секунди. В последната седмица се появяваше и изчезваше. На комп.диагностика не показа да има никаква записана грешка. Преди два дни тръгнах на ски и тя тотално умря- започнаха една по една да ми се появяват всички лампи на таблото, изчезна ми дори и хидравликата. Добре че бях още в София. Изгасих и исках да запаля- никакъв ток.. донесоха ми друг акумулатор, запалих, но пак светна чек систем. Предполагам проблема е в алтернатора?

Моля, ако някой е имал такъв случай и/или познава човек, който разбира и може да ремонтира акумулатори, нека да сподели :)

 

Весели празници !

 

п.п. Колата е Акорд, 8 серия 

Здрасти! Интересувам се как реши проблема? При мен еднакво днес стана! Мерси!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...