Jump to content
veselin71

Дистанционно и централно

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Колата е ХРВ, 2001г., 4 врати. Направи ми впечатление следното: Външните дръжки на предните врати се движат по - леко / "по - меко"/ от тези на задните врати. При отваряне на предните врати, при издърпване на дръжките от вътрешната страна на вратите, се движат и външните дръжки. При отключване/заключване с дистанционното управление, сработва централното заключване, но централното не сработва при отключване/заключване, с ключа от предните врати. Има ли проблем и нормално ли е това? Колата няма монтирана алармена система. Благодаря за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е по същия начин описано от теб ... но само за предните врати и аз се изумих,по същия начин дръжките на предните врати по леки а на задните по тежки,давам го на това,че на задните не са се возили и за това са по не разработени :))))),ако ще те успокой и при мен е така,от вътре като отварям ми се движат външните дръжки ......за централното при мен,чрез секрета на  ключалката сработва централното и отключва и заключва със ключа,аз му сложих един модул за по голям газар и сега отключвам дистанционно,майстора каза,че да не се забъркват ми изключи опцията със ключ да се заключва и отключва,моето харви също е 2001 четери врати!

Редактирано от emulsia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички "меки" дръжки са със счупени контри на пружините.Може да се ремонтират или побългарят,но не е много приятно

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...