Jump to content
joro1986

FRV и камера за заден ход

Recommended Posts

Здравейте.Нека ви споделя на кратко за един от моите модове по автомобила.Искам да уточня ,че се старая максимално да избягвам натруфени истории и цигании,точно обратното-цели се само техъпдейт без брутални намеси.

Тъй като автомобила ми е Exclusive ниво,имайки фабрична навигация,която оказа се в България е неприложима,но пък не желая да я махам тъй като няма засега plug&play устройство,с което да я заменя а и има страхотен саунд,искам да се възползвам от дисплея на навигацията като я използвам и за екран на камера за задно виждане.

Камерата ми е налична,много е добра,изпратиха ми я от UK за Honda и става точно.

Закарах колата при техници ,които чисто и  качествено прекараха кабелите от задният номер,където ще е камерата до под седалката на пасажера отпред в дясно,но нямаха наличен кабел с видео букса към камерата и букса от другия край към двд устройството за навигацията под седалката.

Към момента най накрая открих въпросният кабел и го очаквам да пристигне.

Някой от вас правил ли е това за да сподели подредбата на кабелите в плоската букса пин по пин?

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До къде го докара с камерчето? Дай насоки, че скоро ще се монтира на още едно шестседалково такова :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна темата, някой стигна ли до успех с камерата!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих андроид 10.1 с камера за задно виждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...